Sayfa 114/339 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 905 - 912 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1. Haftalık

1. Düşen kırmızı direnci kıracak mı ?
    2. Mavi üst banda atacak mı ?

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Esas sözleşme tadili yapmışlar

Sağda 8nci maddeyi eklemişler. Hastanelerle ilgili kısım

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aklıma geldi
    Bunlar esas sözleşme tadili yaptılar. Burada hastane malzemelerinin üretimi de diyor. Fonet sadece yazılımcı. Yani bunlar acaba bir yazılım şirketiyle olabileceği gibi bu işleri yapan bir şirketi de düşünüyor olabilir mi ?
    Çünkü bu işler herhalde uzmanlık ister.
    Öylesine bir aklıma geldi
    Fikir jimnastiği olsun diye düşüncemi yazdım

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,043
     Alıntı Originally Posted by Eagle 3737 Yazıyı Oku
    Bu habere bir hafta tavan yapması gerekirdi hemde kilitli alım fırsatı bile vermemesi lazımdı yazık ettiler haberi resmen murdar oldu.
    Yatırım tavsiyesi değildir...
    Aslında piyango niteliğinde bir haber...Link, Ulusoy Elektrik, Uluun vs. hisselerin, Yabancı ortaklık haberi ile nasıl bir boyut değiştirdiklerini hep beraber gördük...Bence şu anda Fonet, nitelikli tilki bayıltması yapıyor...

Ulusoy elektrik satış öncesi basına sızdı, önce inkar ettiler, sonra kabul ettiler. Hatta bence baya pahalıya satıldı, buna rağmen çağrı fiyatı olan 22 TL'den 38.5 TL'yi gördü.
    Biraz buna benzetiyorum yapılan açıklamalar bakımından.

http://www.bloomberg.com/amp/news/ar...-it-firm-stake

Dün çıkan Bloomberg haberine göre Fonet Yazılım?ın ana
    hissedarı şirket paylarının çoğunluğu veya hepsinin satışı için iki
    İtalyan grubuyla görüşme halinde. Görüşmeler erken aşamalarda
    olup, satışın olup olmayacağının henüz belli olmadığı belirtildi. Bu
    habere istinaden Fonet bir açıklamada bulundu şirketin paylarına
    dair yurt dışından gelen görüşme talepleri üzerine stratejik ve
    finansal iş birliği olanaklarının değerlendirilmesi amacıyla bir
    danışmanlık firması ile sözleşme imzalanmış olup olası işlemin
    henüz belirsiz olması ve yatırımcıların yatırım kararlarının
    etkilenebileceği hususları da dikkate alınarak, SPK hükümlerine
    uygun olarak, kamuya açıklanmasının ertelenmesine dair Yönetim
    Kurulu Kararı alındığı belirtildi.
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : dide; 05-06-2020 saat: 23:59.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bilanço yarındı sanırım.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bugün kuşlu sitede bunu yazmış şirket.Bununla ilgili haberi göndermesi gerekiyor KAP'a.

Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Milli ve yerli işletim sistemimiz Pardus ile 2015’de başlayan çalışmalarımıza bir yenisi ekleniyor !

https://t.co/8Sk0Xn6Inx

#fonet #fonetbt #fonetbilgiteknolojileri #sağlıkiçin #doğruyazılım #güçlübirikim #yenilikçiteknoloji #pardus #herkesparduskullanamaz https://t.co/aXOvVl**XL

Son düzenleme : dide; 08-06-2020 saat: 21:45.

7.  Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    Bugün kuşlu sitede bunu yazmış şirket.Bununla ilgili haberi göndermesi gerekiyor KAP'a.

Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Milli ve yerli işletim sistemimiz Pardus ile 2015’de başlayan çalışmalarımıza bir yenisi ekleniyor !

https://t.co/8Sk0Xn6Inx

#fonet #fonetbt #fonetbilgiteknolojileri #sağlıkiçin #doğruyazılım #güçlübirikim #yenilikçiteknoloji #pardus #herkesparduskullanamaz https://t.co/aXOvVl**XL

Sayın, Dide;Bu haberi bende gördüm ama eskimi yenimi bilemedim hisseyi çok iyi takip eden biri değilim acaba sizin bilginiz varmı haber hakkında???

Bugünün haberi, yeni bir iş ortaklığı süreci başlatılmış, detaylar gelir sanırım. İşin kapsamına göre çok iyi bir gelişme olabilir.
     Alıntı Originally Posted by Eagle 3737 Yazıyı Oku
    Sayın, Dide;Bu haberi bende gördüm ama eskimi yenimi bilemedim hisseyi çok iyi takip eden biri değilim acaba sizin bilginiz varmı haber hakkında???

Sayfa 114/339 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •