Sayfa 1/339 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 1 - 8 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,578

FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

Yeni başlık hayırlı olsun.

Eski başlığımız burada bir kaç ay okunabilir.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Hayırlı olur inşallah bakalım bu bilanço ve yeni şirket alanı açıklamaları ile ne kadar tutabileceksiniz globali taşeron kullanmakla olmuyor bu işler patrondan kağıdına sahip çıkmasını ky dostu kağıt olmasını temenni ediyoruz.Teknik çok güzel yarında 3.80 üzeri kalsın yeter
    Ytd

Esas hareketin 4 üzerine atınca olacağını tahmin ediyorum bakalım bu hafta kapanışı ede olacak izliyoruz����
    Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by keremc Yazıyı Oku
    Hayırlı olur inşallah bakalım bu bilanço ve yeni şirket alanı açıklamaları ile ne kadar tutabileceksiniz globali taşeron kullanmakla olmuyor bu işler patrondan kağıdına sahip çıkmasını ky dostu kağıt olmasını temenni ediyoruz.Teknik çok güzel yarında 3.80 üzeri kalsın yeter
    Ytd
    sonra dayanamayıp 3,80 den koydum yerine duruma göre bakacağız artık....

Zaman zaman saçma sapan ihale haberlerini kullanarak %20 civarı hareketler yaparak tahtada yolunu bulanlar bu bilançoya duyarsız kalmayacaklardır.
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

6. kağıt kaç olmalı konusunda gram yorum yapmadım, yapmayacağım. Ancak ısrar ettiğim kar aralık bilançosunda geldi. (daha fazla bekliyordum )

İsteyenler 31.12.2017'de FK, Kar, hisse fiyatı neymiş, şuanda ne karşılaştırmasını rahatça yapabilir. Belki fikir verir bu durum.

7. 3,65 i görmeden rahat etmez.kafayı takar..o gap kapanacak arkdaş..y.t.d

8. Demek ki neymiş. Bunlara milyarları da akıtsan doymayacaklarmış. Biraz daha gayret edin de halka arz fiyatına getirin )

Sayfa 1/339 1231151101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •