Sayfa 65/339 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 513 - 520 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1. Burdan bakabilirsiniz çok güzel bir site yabancı takas oranları bile yazıyor yabancıların payı 30 seviyelerine yaklaşmış gün geçtikçe sindire sindire yukarı çıkıyor hergün başka bir yatırım kuruluşu topluyor gün sonundada citiye virmanlıyor
    Anlaşılıyor ki ikinci çeyrekte iyi gelecek bir düzeltme mutlaka olacak ama ben çift hane görmeden o düzeltmeyi beklemiyorum
    burdan eskilerden iki 3 şarhoş şirkete laf ediyorlardı onlara gereken cevabı verdiğini düşünüyorum

2. Yapi kredi yatırım Twitter da paylaşım yapıyor takaslari ama failed htsi aliyroum..açmıyor ...

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Çift hane ne zman gelir bilmiyorum ama iyi silkekiyor ,7.20 den sabah 7.50 ye tak diye aldı ...

4. Bu tahta yapicinin sowu saat 11 civarı ve 17:30 dan sonra hatta son 15 dk.

5. Future1905 yabancı payı burda göründüğünden fazla sanırım. Kap a düşen habere göre TEB elindeki hisseler de yabancıya ait. Nitekim işyatırım sitesinde yabancı oranı 39.38 görünüyor.
    https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...px?hisse=FONET

6. Zaten bugün teb bildirim gönderdi , teb ve çiti toplam 3 milyona yakın ,yani sizin oraniniz doğru

7.  Alıntı Originally Posted by NoMoney Yazıyı Oku
    Future1905 yabancı payı burda göründüğünden fazla sanırım. Kap a düşen habere göre TEB elindeki hisseler de yabancıya ait. Nitekim işyatırım sitesinde yabancı oranı 39.38 görünüyor.
    https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...px?hisse=FONET
    Olabilir kardeş burda iki gün geriden geliyormuş

Sayfa 65/339 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •