Sayfa 332/339 İlkİlk ... 232282322330331332333334 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1. Formasyonu hem fiyat hem zaman acısından çok iyi yaptılar
    AB 6 ay ve 6 TL
    CD 6 ay 6 TL
    AB=CD

Formasyon çalışıyor

Inşallah kanalın içine de girer
    Benzer yapı bendeki diğer hisse bantas da vardı
    Abcd ve kanala girdi. Üst bandı zorluyor bantas şu an
    Inşallah bu da girecek

Ihale haberiyle mal yemeden tavan yapabilirdi
    Yapmadılar
    Bekledikleri mallar var ya da
    Vakti zamanı daha gelmemiş demekki

Kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir
    Son düzenleme : THUNDERBOLT; 01-12-2022 saat: 21:11.

2.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Persembe ve Cuma günkü tepkiyle 0.65$ üzerinde kalabildik ve haftalikta Şubat 2021 tarihinden gelen düşen trend cizgisinin üzerindeyiz an itibariyle..

Hacimde de artış var.Bundan sonrası için söz bitti sahne senin başımın belası Fonet..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..
    Daha önce LIN grafikte düşeni kırıp hacimdeki artışı gördükten sonra sahne senin demiştim..

Buda Log grafigi..Haftalıkta 0.95$ üzerinde kalması yeterli..İkili dip formasyonun çalışacağı seviye 0.98$..

Borsa ister düşsün ister çıksın.Seninle yolumuz uzun inşallah..

Bu arada Şanlıurfaya ilave Gülhane ihalesi de gelmiş..13 milyon..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

3.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Daha önce LIN grafikte düşeni kırıp hacimdeki artışı gördükten sonra sahne senin demiştim..

Buda Log grafigi..Haftalıkta 0.95$ üzerinde kalması yeterli..İkili dip formasyonun çalışacağı seviye 0.98$..

Borsa ister düşsün ister çıksın.Seninle yolumuz uzun inşallah..

Bu arada Şanlıurfaya ilave Gülhane ihalesi de gelmiş..13 milyon..

Kişisel görüşüm dür. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..
    Sn ortağım verdiğin bilgiler için tşk.ederiz. Sanırım yazdıklarınızdan hisse hakkında epey bilgi sahibi olduğunuz kanısı oluşturdu bende. Ben daha yeni bir ortağınızım. Şirketin parametrelerine göre ederinde görünüyor fakat endeksin rallisinin oldukça gerisinde kalmış.Şunu biliyorum bir hisse mevcut verilerine göre alınmaz geleçegini okuyabilmek gerekir. İş de bu konuda sizden yardım istiyorum ve hissenin geleçeği ile bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.Y.T.D.
    Olsun be yaradan yardır.Mazlumun ahı indirir şahı.Herşeyin bir vakti vardır...Yunus Emre

4. Sn Karlıkaya,

2 senedir hissenin cefasını çekiyoruz.Benden daha eski Sn Thunderbolt var hissede..Özellikle geçmiş sayfalarda kendisinin hisseyle ilgili araştırmalarını ve bilgilendirmelerini okumanızı tavsiye ederim..

Şuan hisse kendi zirvelerine yakın seviyelerde..
    Bu hisse Borsadaki en zorlu tahtalar sıralamasında ilk 3 e girer.Tam bir patron hissesidir.2 senedir aldığı ihalelerin birçoğunu bilancosunda göstermemistir.Şuan yeni yeni aldigi ihale leri duyurmaya başladı..

İlk aldığımda alma gerekcelerim,Sağlık sektöründe öncü olması,14 lu fiyatlardan patronun özel emirle Miri adlı bir fona 4milyon lot devretmesi,teknik olarak yüksek potansiyel görmem,katardaki işbirliği anlasmasiyla yurt dışına açılması,pandemi sonrası hastanelerin yogunlasmasiyla islerinin artacağı gibi düşüncelerle ortak olmustum şirkete.Ancak son 2 senede belki de en az kazandığım ve sabrımı defalarca sınayan bir hisse oldu Fonet ama bunada şükür diyorum.

Bukadar cefadan sonra artık sefa surme vakti gelmistir insallah.Bunu hem teknik olarak hem de temel olarak patronun da tekrar yayınlamaya başladığı aldığı ihalelerden ve rasyolar olarak bilişim sektöründe primsiz olan birkaç şirketten biri olması sebebiyle bu şekilde düşünüyorum.

Ve bundan sonrada tutmaya devam edeceğim düşüncesinin en önemli gerekcelerinden biri de

Endeks 1045 seviyelerindeydi bu kansiz 13.x fiyatliyordu.Endeks 5000 oldu suan 17/18 lerde..

Nasibimizi bekliyoruz..

5. Angry

Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Sn Karlıkaya,

2 senedir hissenin cefasını çekiyoruz.Benden daha eski Sn Thunderbolt var hissede..Özellikle geçmiş sayfalarda kendisinin hisseyle ilgili araştırmalarını ve bilgilendirmelerini okumanızı tavsiye ederim..

Şuan hisse kendi zirvelerine yakın seviyelerde..
    Bu hisse Borsadaki en zorlu tahtalar sıralamasında ilk 3 e girer.Tam bir patron hissesidir.2 senedir aldığı ihalelerin birçoğunu bilancosunda göstermemistir.Şuan yeni yeni aldigi ihale leri duyurmaya başladı..

İlk aldığımda alma gerekcelerim,Sağlık sektöründe öncü olması,14 lu fiyatlardan patronun özel emirle Miri adlı bir fona 4milyon lot devretmesi,teknik olarak yüksek potansiyel görmem,katardaki işbirliği anlasmasiyla yurt dışına açılması,pandemi sonrası hastanelerin yogunlasmasiyla islerinin artacağı gibi düşüncelerle ortak olmustum şirkete.Ancak son 2 senede belki de en az kazandığım ve sabrımı defalarca sınayan bir hisse oldu Fonet ama bunada şükür diyorum.

Bukadar cefadan sonra artık sefa surme vakti gelmistir insallah.Bunu hem teknik olarak hem de temel olarak patronun da tekrar yayınlamaya başladığı aldığı ihalelerden ve rasyolar olarak bilişim sektöründe primsiz olan birkaç şirketten biri olması sebebiyle bu şekilde düşünüyorum.

Ve bundan sonrada tutmaya devam edeceğim düşüncesinin en önemli gerekcelerinden biri de

Endeks 1045 seviyelerindeydi bu kansiz 13.x fiyatliyordu.Endeks 5000 oldu suan 17/18 lerde..

Nasibimizi bekliyoruz..

Sn eagle verdiğin bilgiler için cok tşk.ederim.Desene işimiz çok zor...
    Olsun be yaradan yardır.Mazlumun ahı indirir şahı.Herşeyin bir vakti vardır...Yunus Emre

6. Borsa hayatımdaki en zorlandığım hisse açıkçası.
    Işte vakti zamanı....
    Ihaleler 2023 de çok net görünecek inşallah
    Insana sabri öğretiyor
    Yalnız sanki haftalikta indikatörler yorgun gibi
    Hayırlısı

7. Ne yaparsanız yapın bir gün gereken yapılacaktır
    Fonet dah yeni emekliye çocuk bu çocuk çok büyüyecek görülen koy kılavuz istemez.ey p.kart.nokta ytd

8. Saatlik

Adamlar tobo nun 17.20 sini hedeflemisler

Kanal desteğinden döndürdüler gibi

Çakal çakalligini yapıyor
    Ne yapalım o da onunla görevlendirilmiş

Sayfa 332/339 İlkİlk ... 232282322330331332333334 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız