Sayfa 49/339 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 385 - 392 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1. Şirketin piyasada ki hisselerine önemli derecede bir yabancı alışı mevcut.şuan hisselerin 3 te 1 inde yabancı sahipliği görünüyor...

5 mart ta açıklanan aşağıda ki pay alımı buna dahil mi,bilmiyorum değilse yüzde 36 civarı bir pay oranına sahip yabancılar...

PAY ALIM / SATIM İŞLEMLERİNE İLİŞKİN ÖZEL DURUM AÇIKLAMA FORMU
    5 Mart 2019 tarihinde FONET Bilgi Teknolojileri A.Ş.'nin 186.000 adet hissesini 5.20 ve 5.50 fiyat
    aralığında satın alma işlemi Caravan Capital Management LLC'nin danışmanlığında birden fazla hesap
    tarafından yatırım yönetimi şirketi olarak üstlenildi. Bu işlem üzerine, FONET Bilgi Teknolojileri A.Ş.'nin
    sermaye paylarında tavsiye altındaki hesapların mülkiyeti, 5/3/2019 işlem tarihi ve 7/3/2019 ödeme
    tarihi itibariyle diğer hesaplarla birlikte alınan limitleri% 5'i aştı yatırım yönetimi şirketimiz tarafından
    danışma altındadır.

2. Üç tane iş ilanı cikarmslar, kamu satış yöneticisi, sistem sorumlusu ve Java yazilimcisi adı altında ,
    Bu neden önemli ! Ayrıntıya girmeye gerek yok gibi !

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by treasure78 Yazıyı Oku
    Şirketin piyasada ki hisselerine önemli derecede bir yabancı alışı mevcut.şuan hisselerin 3 te 1 inde yabancı sahipliği görünüyor...

5 mart ta açıklanan aşağıda ki pay alımı buna dahil mi,bilmiyorum değilse yüzde 36 civarı bir pay oranına sahip yabancılar...

PAY ALIM / SATIM İŞLEMLERİNE İLİŞKİN ÖZEL DURUM AÇIKLAMA FORMU
    5 Mart 2019 tarihinde FONET Bilgi Teknolojileri A.Ş.'nin 186.000 adet hissesini 5.20 ve 5.50 fiyat
    aralığında satın alma işlemi Caravan Capital Management LLC'nin danışmanlığında birden fazla hesap
    tarafından yatırım yönetimi şirketi olarak üstlenildi. Bu işlem üzerine, FONET Bilgi Teknolojileri A.Ş.'nin
    sermaye paylarında tavsiye altındaki hesapların mülkiyeti, 5/3/2019 işlem tarihi ve 7/3/2019 ödeme
    tarihi itibariyle diğer hesaplarla birlikte alınan limitleri% 5'i aştı yatırım yönetimi şirketimiz tarafından
    danışma altındadır.
    Gercek yabancı ise, geleceğe yatırım yapıyor demektir ,biyiklisi ise , bir bildiği var dir herhalde !
    Ben gerçek yabancı olduğunu düşünmek istiyorum... ABD ve Avrupa'daki yazılım şirketleri ne göre bizimkisi henüz bebek , gelecek yazılım ,bilişim, yapay zeka üzerine kurulacak...

4. 5.10 civarına gelirsen bakariz fonet,
    Şimdilik bu kadar, gevsemye meyilli sanki!

5. Gelirsen bakarız ,gidersen de yapacak bişey yok, borsada fırsatlar bitmez.icinde oyuncu var zaten, ne yapacağı belli olmuyor...düşebilir de çıkabilir de

6. 5.50 yi geçilmez yapmaya çalışıyolar gibi. bakalım 3 aylık ne gelecek

Güzel bi kağıt umarım tekrar toparlanır

8. Çok geri gelmedi ki toplansin, bekliyorum aşağıda bakalım gelecek mi ? Yoksa ileri mı sürecek ,

Sayfa 49/339 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •