Special Days Image
Sayfa 910/967 İlkİlk ... 410810860900908909910911912920960 ... SonSon
Arama sonucu : 7729 madde; 7,273 - 7,280 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    iş girişim bu konuda kapalı kutu arıyorsunuz orda burcu hanım var yuwarlak ve korkarak konuşuyor haber yazmayı bilimiyor.

iş girişim 2012 yılında İstanbul yiyecek içecek grubundaki sadece miklayı 27 milyon tl ye aldı..diğer 4 marka(Numnum,terra.krontrop,enzo)bahse konu rakama dahil değil

27 milyon sadece en büyük şirket olan mikla ya ödendi ki bu hallen ellerinde yani yatırıma devam ediyorlar..İstanbul yiyecek içecek gurubuna 5 marka dahil verilen para 37 milyon

yani 4 markaya ödenen toplam 10 milyon eder(bakkal hesabı)
    10 milyon eden 4 markadan sadece 2 tanesi 24 milyon gibi bir paraya satıldı ise yatırım başarısız değildir aslında zira elden kalan şirketlerin tam değerini bilmiyoruz ama sadece miklaya 27 milyon ödenmiş az değil....

Mikla ve terra ve enzo halen iş girişimin.........!
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    bunlar şirket finansalları ama tahtadaki hareketlerin şirket satışı veya alışı yada değerlemesi ile alakası ilgisi yok...o da ayrı mevzuu..

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    Ayrıca Koç üniversitesi ile güzel çalışmalar var işbankası çalıştığı bu konuyu ancak iş girişim ile hayata geçirebilir...şirket iyi yönetilmiyor demiyorum ama kapalı kutu ........

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    bu gün sadece Global yatırım ile bir rüzgar estirdim maliyetim düşük olduğu için rahat hareket ediyorum ama tahtaya girecekler iyi düşünüp karar versin her adam dayanamaz bu haraketlere

ayrıca virisün çaresi de bulunmuş diyor bazı kaynaklar umarım şu çalkantılı dönemi atlatırız...

iyi akşamlar

6.  Alıntı Originally Posted by brokers Yazıyı Oku
    iş girişim bu konuda kapalı kutu arıyorsunuz orda burcu hanım var yuwarlak ve korkarak konuşuyor haber yazmayı bilimiyor.

iş girişim 2012 yılında İstanbul yiyecek içecek grubundaki sadece miklayı 27 milyon tl ye aldı..diğer 4 marka(Numnum,terra.krontrop,enzo)bahse konu rakama dahil değil

27 milyon sadece en büyük şirket olan mikla ya ödendi ki bu hallen ellerinde yani yatırıma devam ediyorlar..İstanbul yiyecek içecek gurubuna 5 marka dahil verilen para 37 milyon

yani 4 markaya ödenen toplam 10 milyon eder(bakkal hesabı)
    10 milyon eden 4 markadan sadece 2 tanesi 24 milyon gibi bir paraya satıldı ise yatırım başarısız değildir aslında zira elden kalan şirketlerin tam değerini bilmiyoruz ama sadece miklaya 27 milyon ödenmiş az değil....

Mikla ve terra ve enzo halen iş girişimin.........!
    Türk lirası üzerinden hesaplarsanız sanki kar etmiş gibi görürsünüz. hatta 8 yıllık bekleme süresini de gözardı etmişsiniz. Ama 8 yıl önce 37 milyonluk yatırım 17.8 milyon dolar ediyordu bunun bugünkü karşılığı ise 108 milyon TL dir. 8 yıllık faizi hariç.(8 sene bankada tutsanız enaz 20 milyon eder) Buna rağmen iyi alışveriş diyorsanız siz bilirsiniz.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    Peki bakış açısı diyelim...

8. Bu hissenin Finansal raporları dahil bir çok parametresini izledim sn.broker. Ve sizin yazdıklarınızı da okudum.Bu şirkete ben yatırım yaptım ve yatırımlar bugün için yapılmayacağını söylemeye gerek bile duymuyorum. Mikla dan daha önemli yatırımlarını sizler de biliyorsunuz çok eskisiniz anladığım kadarıyla.Ben bu hisseyi 4-5 dolar olana kadar takip edeceğim.saygılar

Sayfa 910/967 İlkİlk ... 410810860900908909910911912920960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •