Sayfa 911/966 İlkİlk ... 411811861901909910911912913921961 ... SonSon
Arama sonucu : 7727 madde; 7,281 - 7,288 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1. 100 yıl ömrünüz varsa görme ihtimaliniz var. Uzun ömürler dilerim.
     Alıntı Originally Posted by Hesse Yazıyı Oku
    Bu hissenin Finansal raporları dahil bir çok parametresini izledim sn.broker. Ve sizin yazdıklarınızı da okudum.Bu şirkete ben yatırım yaptım ve yatırımlar bugün için yapılmayacağını söylemeye gerek bile duymuyorum. Mikla dan daha önemli yatırımlarını sizler de biliyorsunuz çok eskisiniz anladığım kadarıyla.Ben bu hisseyi 4-5 dolar olana kadar takip edeceğim.saygılar
    ALP-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by zhero Yazıyı Oku
    100 yıl ömrünüz varsa görme ihtimaliniz var. Uzun ömürler dilerim.

ALP-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    GüldümTşkler güzel ve bir o kadar da imalı göndermeniz için Ben bir yatırımcıyım ve gereken süreyi de hesaplarım. Size de uzun ömürler dilerim

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    Yahu arkadaş
    bazen burda bir şeyler soruyorlar cevaplamıyorum sırf kafa karışmasın diye sonra mecbur yazıyorum insanlar farklı şeyler ortaya atıyor hiç gerek yok...
    eskiyim evet ne kadar eski olduğumu bilmiyorum evet yiyecek içecek gurubuna yapılan yatırımı aslında bence yersiz görüyorum ama almışlar bir kere ve elden en karlı şekilde çıkarmaya çalışıyorlar...

Bakın bu normal bir hisse senedi değildir...
    harketleri sertdir..endex kötü olduğu zaman alt tarafı bomboş görürsünüz istesenizde mal satamazsınız!
    Uzuncular sadece burada değil her yerde kazanır.
    Nevotek en beğendiğim ve en beğenilen şirkettir bence..
    Şirketin haber akışı iyi değil ki zaten risk sermayesi giriş çıkış haricinde başka haber yok..
    gerisi size kalmış ve buraya gelip yazan çizen beyin fırtınası yapan nice yiğitler geldi geçti ...
    isteyen yarın alır isteyen izler isteyen uzaktan bakar...
    benim kağıtla işim bitmedi..10-15 kurum ile işlem yapan eleman senle de işim bitmedi...
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

4.  Alıntı Originally Posted by brokers Yazıyı Oku
    Yahu arkadaş
    bazen burda bir şeyler soruyorlar cevaplamıyorum sırf kafa karışmasın diye sonra mecbur yazıyorum insanlar farklı şeyler ortaya atıyor hiç gerek yok...
    eskiyim evet ne kadar eski olduğumu bilmiyorum evet yiyecek içecek gurubuna yapılan yatırımı aslında bence yersiz görüyorum ama almışlar bir kere ve elden en karlı şekilde çıkarmaya çalışıyorlar...

Bakın bu normal bir hisse senedi değildir...
    harketleri sertdir..endex kötü olduğu zaman alt tarafı bomboş görürsünüz istesenizde mal satamazsınız!
    Uzuncular sadece burada değil her yerde kazanır.
    Nevotek en beğendiğim ve en beğenilen şirkettir bence..
    Şirketin haber akışı iyi değil ki zaten risk sermayesi giriş çıkış haricinde başka haber yok..
    gerisi size kalmış ve buraya gelip yazan çizen beyin fırtınası yapan nice yiğitler geldi geçti ...
    isteyen yarın alır isteyen izler isteyen uzaktan bakar...
    benim kağıtla işim bitmedi..10-15 kurum ile işlem yapan eleman senle de işim bitmedi...
    Sn broker ben soru sormam araştırır ve analiz ederim.Hissenin hareketlerinin farkındayım, önemli olan günlük iniş çıkışlar ve Spek hareketleri değil sizde biliyorsunuzdur.Benim bir hedefim var ve ilgileniyorum işin açıkçası haber akışı da çok umrumda değil. Şirketler ve sermaye herşey ortada.saygılar...

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    Uzun vade de sıkıntı yok;
    ama mağlelesef bazen bazı senetlerde uzun vadeden de soğudu insanlar yaklaşık 5-6 sene önce 10 usd den fiyatlanan halk bankasının şu an yine 1 usd den fiyatlanması ,,,,insanlar hep egeen den örnek veriyor ama her sektör kendi riskini barındırır...risk kişiye göre değişir...
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

6.  Alıntı Originally Posted by brokers Yazıyı Oku
    Uzun vade de sıkıntı yok;
    ama mağlelesef bazen bazı senetlerde uzun vadeden de soğudu insanlar yaklaşık 5-6 sene önce 10 usd den fiyatlanan halk bankasının şu an yine 1 usd den fiyatlanması ,,,,insanlar hep egeen den örnek veriyor ama her sektör kendi riskini barındırır...risk kişiye göre değişir...
    Şirketleri kendi özelimde değerlendirmek,iç dinamiklerini;teknik ve temel analizlerini iyi yapmakla mümkündür. Ama bu demek değildir ki makul kıyaslamalar yapılmasın.Bunun örnekleri çok.Benzer kalitede yönetilen şirketlerin pek tabiki kıyaslaması yapılabilir hatta yapılmalıdır da .

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    Rabim zor günlerden geçtiğimiz şu günlerde ülkemize askerimize yardım etsin askerlerimizin mekanı cennet olsun........

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    Global piyasalar çok sert düşerken bizim yukarıyı denememiz çok zor umarım bir dönüş olur ama yabancı takaslarından ciddi bir çıkış var...dow her gün -3-4 civarı düşüyor böyle günlerden tedbirli olmak hele de kredili işlem yapmaktan uzak durmakta çok fayda görüyorum.........

Sayfa 911/966 İlkİlk ... 411811861901909910911912913921961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •