Sayfa 102/967 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 7729 madde; 809 - 816 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1. Sn dudu nun anlatmaya calistigi duruma odaklansak ...Birisinin elinde yukluce kagit var ve satmaya niyeti yok buradan da vermek istemiyor diyelim ..simdi bu kagidi kontrol eden salak zihniyet ... yukariya biraz cekip fiyati makul bir yerde bu sahis veya sahislar istedigini vereceklerdir zaten ...adamlar evlenmeyecek kagitla normal bir marjda birakacaklardir... kagidin spegi A tipindesin ve hergun sadece zorunlugu oldugu icin mal takasi yapiyorsun ...kagitlari istiyorsan yukselteceksin...dustukce sana mum dikerler...

2. Ha birde beklenti denen seyleri coktan gectik. Bu saatten sonra endeks artik 100.000 alti bile gormez . Daha oncede soyledigim gibi endeks icin 2013 gezi olaylari , secimler ve 2016 darbe kalkismasi gibi problemler sebebiyle zaten alacakliydi..Bu sebeple bu kagit halen tunç çagindaki fiyatlarinda..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,982
     Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Nevotek'in yeni ürünü Nemo.

Değerli teknoloji okur yazarları, ne dersiniz? bu uygulama pazar yaratır mı?

http://www.nevotek.com/nemo/features.html
    Super olmus..

Bence iyi satar.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,982
    Ama biz satmadan gitmez diyorum yine de.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

5. Hafta basi 1.81 hedefinden kademeli isteyene mal verildi 1.78 e kadar bugun haftanin son gunu 1.79 hedefinden 1.76 kadar mal yediriyor. Duserkende kazanmak boyle bir sey. Yani simdi yukluce bir parayla giren % 5 rahatlikla toplar ve isbankasina ucundanda olsa ortak olur yonetim toplantisina katilir. Yani isteyene kusana kadar kagit var bu tahtada..

Alıntı Originally Posted by Siris Yazıyı Oku
    Ha birde beklenti denen seyleri coktan gectik. Bu saatten sonra endeks artik 100.000 alti bile gormez . Daha oncede soyledigim gibi endeks icin 2013 gezi olaylari , secimler ve 2016 darbe kalkismasi gibi problemler sebebiyle zaten alacakliydi..Bu sebeple bu kagit halen tunç çagindaki fiyatlarinda..
    Endeksin 2013 den bu yana alacaklı olduğu görüşüne katılıyorum.
    Diğer taraftan geleceğin satın alınması konusunda farklı görüşler var.

Bu fiyatların fırsat olduğu da çok açık.

Biz satmadan gitmez ön kabulünü destekleyen başka bir düşünce daha var.

Patanjali'nin yoga öğretisinde dünyayla kurulan ilişkiyi düzenleyen prensiplerden sonuncusu aparigrahadır.

aparigraha; birşeylere ( veya kişilere) bağlanmamayı, istiflememeyi, açgözlü olmamayı, bağlanılan şeyleri bırakabilmeyi gerektirir.

Bu sadece bir erdem ya da bilgelik öğüdü değildir, pratikte de faydaları görülebilecek bir ilkedir.

Elindekileri çoğaltmak yerine var olanların değerini bilmeyi ve değerini sağlamayı gerektirir.

Yoksa her kademeye 100'er binlik alışlar yazmak ( benim için ve belki birçok kişi için ) zor değil !

7. Bu fiyatlarda sürünmesinden tamamen şirket sorumludur çok kıymetli iştirakleri var holding gibi şirketlerini tanıt biriki haber yolla kendilliğindenr gider

8. Demek oluyor ki her temettu veren şirkete atlamamak lazimmis,çünkü sonradan üçün birini eline verebiliyorlarmis..

Sayfa 102/967 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •