Sayfa 103/967 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 7729 madde; 817 - 824 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1. 1.78 den 1 lot dahi alan yok yukarısı yığanak gibi mal dolu..

2. Madem öyle biz satmadan gitmez diyorsunuz elinizde bayağı yüklü miktarda var anlaşılan... ucundan biraz mı gösterirsiniz biraz kıysanızda biraz da öyle takibe alsanızda görseniz o zaman tavrı ne oluyor diye...Elinde hatırı sayılır lotu olanların bir yerde tahta yapıcılığa soyunması lazım derdi net olarak anlaşılsın ne bileyim naçizane kendi düşüncem. Bizlerde şaşırdık, bu kağıtta 4 senedir bize yapılan bu ne eziyet. Allah'tan elimizdeki çok değil birkaç bin lot. Yine 4 senedir takipte ederim bir zamanlar "Village People" rumuzuyla yazan bu hissenin asıl müdavimi gibi görünen yatırımcı vardı artık yazmayan o arkadaşımız ne oldu da yazmıyor yoksa sattıda başka hisselere mi gitti, onuda bilmiyorum.

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by nevriz Yazıyı Oku
    Madem öyle biz satmadan gitmez diyorsunuz elinizde bayağı yüklü miktarda var anlaşılan... ucundan biraz mı gösterirsiniz biraz kıysanızda biraz da öyle takibe alsanızda görseniz o zaman tavrı ne oluyor diye...Elinde hatırı sayılır lotu olanların bir yerde tahta yapıcılığa soyunması lazım derdi net olarak anlaşılsın ne bileyim naçizane kendi düşüncem. Bizlerde şaşırdık, bu kağıtta 4 senedir bize yapılan bu ne eziyet. Allah'tan elimizdeki çok değil birkaç bin lot. Yine 4 senedir takipte ederim bir zamanlar "Village People" rumuzuyla yazan bu hissenin asıl müdavimi gibi görünen yatırımcı vardı artık yazmayan o arkadaşımız ne oldu da yazmıyor yoksa sattıda başka hisselere mi gitti, onuda bilmiyorum.

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Elimde yüklü miktarda var. 4 senedir bekliyorum. Bu fiyattan nasıl çıkabilir insan? 2016 yıllık bilançoya göre özkaynak 257 milyon, borç desen zaten yok, sermaye 75 milyon. Şu rezil haliyle olması gereken fiyat 3.40. O yüzden 5 liraya kadar benden 1 lot işlemez.

4.  Alıntı Originally Posted by makifkara Yazıyı Oku
    Elimde yüklü miktarda var. 4 senedir bekliyorum. Bu fiyattan nasıl çıkabilir insan? 2016 yıllık bilançoya göre özkaynak 257 milyon, borç desen zaten yok, sermaye 75 milyon. Şu rezil haliyle olması gereken fiyat 3.40. O yüzden 5 liraya kadar benden 1 lot işlemez.
    portföyü edinim değerleri ve nakit pozisyon olarak hesap etsek 5 TL ye tekabül ediyor
    10-15 yıllık yatrımları var
    nevotekten örnek verirsek edinim değeri 3 milyon USD sanırım 2010 yılında bir kısmı yatırımcının birine satılmış 10 milyon USD şirket değeri üzerinden şimdi ne kadar eder bir hesap edin
    bir sportive değeri nedir sadece sportive şu anki piyasa değerinden fazla edermi hesaplamak lazım

5.  Alıntı Originally Posted by spyro555 Yazıyı Oku
    portföyü edinim değerleri ve nakit pozisyon olarak hesap etsek 5 TL ye tekabül ediyor
    10-15 yıllık yatrımları var
    nevotekten örnek verirsek edinim değeri 3 milyon USD sanırım 2010 yılında bir kısmı yatırımcının birine satılmış 10 milyon USD şirket değeri üzerinden şimdi ne kadar eder bir hesap edin
    bir sportive değeri nedir sadece sportive şu anki piyasa değerinden fazla edermi hesaplamak lazım
    Söylemek istediğim aynen budur. Uzun vadeli yatırımlar 140 milyon gözüküyor 2016 yıllık bilançoya göre. Sadece 1 iştirakin değeri 140 milyon olmuştur ya da olması lazım geçen sürede. Kasada nakit de var. Görüleceği üzere fiyat zaten bedava. Biz satmadan da gidecektir ama ne zaman?

Yine ince hesaplar başlamış...su eder bu eder diye...zamanından bende çok hesaplamistim
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

7.  Alıntı Originally Posted by enigma Yazıyı Oku
    Yine ince hesaplar başlamış...su eder bu eder diye...zamanından bende çok hesaplamistim
    Vaktimiz daha çok gibi görünüyor, belki böyle vakit geçer

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,785
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Sayfa 103/967 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •