Sayfa 152/967 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon
Arama sonucu : 7730 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,819
    Bırakın bu şirket değerlemelerini . 2 iştirakının toplamı kadar değerimiz yok işin özü budur .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

2.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Bırakın bu şirket değerlemelerini . 2 iştirakının toplamı kadar değerimiz yok işin özü budur .
    Sadece kasadaki nakitle dd miz 3.42. 1 iştirak satışı en az değerini 5 yapacaktır. Bedavaya iş grubu kağıdı veriyorlar nasıl olur 5 senedir cevabını bulamadım. 3 aydır da 1.80 dolaylarında gezer. Ömür törpüsü mübarek

3.  Alıntı Originally Posted by makifkara Yazıyı Oku
    Sadece kasadaki nakitle dd miz 3.42. 1 iştirak satışı en az değerini 5 yapacaktır. Bedavaya iş grubu kağıdı veriyorlar nasıl olur 5 senedir cevabını bulamadım. 3 aydır da 1.80 dolaylarında gezer. Ömür törpüsü mübarek
    Nevotek hikayesi benden başka kimseyi heyecanlandırmadı galiba.
    Piyasa olayları önceden görme çabası göstermezse ne işe yarar ???

4.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    sayın noreply nevotek bile başlı başına bir cevher şimdilik kimse bilmiyor işgirişim şirketlerini kimse bilmiyor bir sürü iyi haber olmasına rağmen bu haber şirket kanalıyla kamuoyuna duyurulmuyor miklanın iş girişime ait olduğunu dünyanın 51. Restoranı seçildiğini sadece bizler biliyoruz hissedarlar yeterince bilgilendirilmiyor hisse performansı sanırım iş grubunu pek ilgilendirmiyor bence artık sona gelindi daha fazla sıkamazlar 4 yılın patlaması yakındır

5.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Novatekin turşusunu kuracakları için ben de bir heyecan yaratmadı açıkçası, şahsen beni heyecanlandıracak haberler bu aşamadan sonra iştirak satışı veya borsaya arz ya da temettü olacaktır, bedelsiz sermaye artırımı ise benim açıdan eh işte seviyelerinde. Bu üçünden birini mutlaka yapmak zorunda, öyle eşek ölüsü gibi yatması değil.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,819
    Sn. Noreply sizin yazdıklarınızı ISGSY yönetimi veya ISYAT borsada herhangi bir konuda haber vermeli idi . Ne piyasaya ne de ortaklara herhangi bir bilgi verilmiyor . Bunun altında ard niyet ararım ben . Bence spekülatörün birine ( ISYAT ) bilgi mutlaka gidiyordur .Kenara NOT alın BİLGİ gelmeden önce ISYAT ve DOSTLARI tahtayı silecekler . ISGSY yönetiminin sanki iştirakler hakkında hiç haberi yokmuş gibi davranmasını yada ketum kalmak sureti ile yatırımcılarını madur etmesini seyretmek zorunda kalacağız . MAdem KAP ta haber yok , Yalan yada doğru bilginin basın yolu ile paylaşılması gerekir . Tekzip etmesi yada onaylaması gereken kurum ISGSY yönetimi dir .

Sorular :
    Neden biz ortaklar hiç haber alamıyoruz ?
    KAP a da haber düşmüyor , neden ?
    Telefonlarımıza neden doğru dürüst cevap verilmiyor ?
    İştiraklerimizin ederi nedir ?
    HAber olmadığı için varmış gibi göstermeye çalışıp her gün 2500 Lot aldık yada sattık cümlesi haber yapılıyor .
    Bunları kenara koyarsanız HİÇ HABER YOK ...

Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,819
    Olacak iş değil şimdi de ISGSY Takaslarında 4 sene önce 3.20 den maliyetlenen CiTi satış yapıyormuş gibi gösteriliyor .
    Çok güldüm CiTi Tek başına tüm ISGSY yi IS BAnkası da dahil satın alacak güçte iken bunu neden yapsın ki ?
    Muhteşem bir tezgah derim ben buna ... Başka yorum yok ...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,103
     Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Sn. Noreply sizin yazdıklarınızı ISGSY yönetimi veya ISYAT borsada herhangi bir konuda haber vermeli idi . Ne piyasaya ne de ortaklara herhangi bir bilgi verilmiyor . Bunun altında ard niyet ararım ben . Bence spekülatörün birine ( ISYAT ) bilgi mutlaka gidiyordur .Kenara NOT alın BİLGİ gelmeden önce ISYAT ve DOSTLARI tahtayı silecekler . ISGSY yönetiminin sanki iştirakler hakkında hiç haberi yokmuş gibi davranmasını yada ketum kalmak sureti ile yatırımcılarını madur etmesini seyretmek zorunda kalacağız . MAdem KAP ta haber yok , Yalan yada doğru bilginin basın yolu ile paylaşılması gerekir . Tekzip etmesi yada onaylaması gereken kurum ISGSY yönetimi dir .

Sorular :
    Neden biz ortaklar hiç haber alamıyoruz ?
    KAP a da haber düşmüyor , neden ?
    Telefonlarımıza neden doğru dürüst cevap verilmiyor ?
    İştiraklerimizin ederi nedir ?
    HAber olmadığı için varmış gibi göstermeye çalışıp her gün 2500 Lot aldık yada sattık cümlesi haber yapılıyor .
    Bunları kenara koyarsanız HİÇ HABER YOK ...
    Cikarken cogumuzda senet olmayacak.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 152/967 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •