Sayfa 153/967 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon
Arama sonucu : 7729 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Sn. Noreply sizin yazdıklarınızı ISGSY yönetimi veya ISYAT borsada herhangi bir konuda haber vermeli idi . Ne piyasaya ne de ortaklara herhangi bir bilgi verilmiyor . Bunun altında ard niyet ararım ben . Bence spekülatörün birine ( ISYAT ) bilgi mutlaka gidiyordur .Kenara NOT alın BİLGİ gelmeden önce ISYAT ve DOSTLARI tahtayı silecekler . ISGSY yönetiminin sanki iştirakler hakkında hiç haberi yokmuş gibi davranmasını yada ketum kalmak sureti ile yatırımcılarını madur etmesini seyretmek zorunda kalacağız . MAdem KAP ta haber yok , Yalan yada doğru bilginin basın yolu ile paylaşılması gerekir . Tekzip etmesi yada onaylaması gereken kurum ISGSY yönetimi dir .

Sorular :
    Neden biz ortaklar hiç haber alamıyoruz ?
    KAP a da haber düşmüyor , neden ?
    Telefonlarımıza neden doğru dürüst cevap verilmiyor ?
    İştiraklerimizin ederi nedir ?
    HAber olmadığı için varmış gibi göstermeye çalışıp her gün 2500 Lot aldık yada sattık cümlesi haber yapılıyor .
    Bunları kenara koyarsanız HİÇ HABER YOK ...
    Her ay iş girişimin sitesinden yazarım kendilerine bir kere geri dönüş almadım, sövsem dönerler mi acaba?

2. malın ederi belli çoğu var azı yok sabır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,803
    Çünkü fiyat 12.56 TL olduğunda hepiniz 3 ay önce 5.65 TL çıkmış olacaksınız .

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Cikarken cogumuzda senet olmayacak.

Syg,
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

4. 0.77 olduğunda hepiniz burada olacaksınız arkadaşlar merak etmeyin

5.  Alıntı Originally Posted by makifkara Yazıyı Oku
    Her ay iş girişimin sitesinden yazarım kendilerine bir kere geri dönüş almadım, sövsem dönerler mi acaba?
    arkadaşım neyine sövüyorsun endeksten fazla getiri sağlamış kağıda...
    ben de dönmem, cahile laf anlatılmaz..

6.  Alıntı Originally Posted by pala Yazıyı Oku
    arkadaşım neyine sövüyorsun endeksten fazla getiri sağlamış kağıda...
    ben de dönmem, cahile laf anlatılmaz..
    Burada konuşulan mesele kağıdın değeriyle ilgili değil, şirketin yatırımcıyı bilgilendirmemesinden ibaret. Değerine gelince güya endeksten fazla getiri sağlamış bak bak. Kağıt 2014 den 2016 ya kadar düşüş trendindeydi, 2.20 lerdeydi o zaman daha o seviyeye gelemedi. Onlar gene geri dönüş yapsın de cahilliğimiz bize kalsın.

7.  Alıntı Originally Posted by makifkara Yazıyı Oku
    Burada konuşulan mesele kağıdın değeriyle ilgili değil, şirketin yatırımcıyı bilgilendirmemesinden ibaret. Değerine gelince güya endeksten fazla getiri sağlamış bak bak. Kağıt 2014 den 2016 ya kadar düşüş trendindeydi, 2.20 lerdeydi o zaman daha o seviyeye gelemedi. Onlar gene geri dönüş yapsın de cahilliğimiz bize kalsın.
    Bilgilendirmeme konusundaki eleştiriler haklıdır.
    Sorulduğu zaman genelde şöyle yorumlanıyor.

Kelimesi kelimesine bir değil ama mealen şöyle:
    Şirketlerin oluşturduğu katma değer ve işin stratejik yönü görüşmelerin gizlilik içinde yapılmasını gerektiriyor.
    Çok reklam yapılmak istenmiyor ki şirketleri alacak olanlar gelecekte durumları köpürtmek istediklerinde istedikleri
    gibi davranabilsinler. Tam olarak bu şekilde ifade edilmese de benim süzebildiğim tavır budur.

Katılırsınız veya katılmazsanız. Ben bu görüşlere katılmayan taraftayım.

8.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Bilgilendirmeme konusundaki eleştiriler haklıdır.
    Sorulduğu zaman genelde şöyle yorumlanıyor.

Kelimesi kelimesine bir değil ama mealen şöyle:
    Şirketlerin oluşturduğu katma değer ve işin stratejik yönü görüşmelerin gizlilik içinde yapılmasını gerektiriyor.
    Çok reklam yapılmak istenmiyor ki şirketleri alacak olanlar gelecekte durumları köpürtmek istediklerinde istedikleri
    gibi davranabilsinler. Tam olarak bu şekilde ifade edilmese de benim süzebildiğim tavır budur.

Katılırsınız veya katılmazsanız. Ben bu görüşlere katılmayan taraftayım.
    paraları mı kaldı şirket alsınlar... bu sermayeyle -hiç bir şey- yapamazlar...
    kasadakiyle de anca çiğköfteci alırlar, simitçilere bile yetmez parası
    girişim sermayesi değil de para basan holding yada angel investor sanıyor kendisini iş girişim, gözdenin portföyüyle kıyaslayın..

Sayfa 153/967 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •