Sayfa 334/967 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434834 ... SonSon
Arama sonucu : 7729 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Paylaşım için teşekkürler. Görünüşe göre 2 yıllık tablo çok çok stabil.
    Bir günde olabilecek değişim 2 yılda gerçekleşmiş.
    İş Yatırım'ın sıkılan müşterileri ile Garanti'deki belki biri kuvvetli diğerleri dağınık müşteri satmış,
    Global ve Deniz'in alımları olmuş.

Alım satımın birkaç kişi arasında geçtiğini düşünüyorum. Birisi de benim.
    Son derece cılız ve beklentinin ne kadar yoksun olduğunu gösterir bir tablo.

Benim için üzücü değil, gerçeklerin görülmesinde fayda var.
    Sonuç şu; danaya girer gibi 2-3 kişi daha katılımcı olur toplamda 2-3 mio para koyarsa hissenin 2,5 lira düzeyine çıkması işten bile değil.

Yatırım tavsiyesi olmadığı gibi bir çağrı da değildir.
    hesabınız çok doğru yavaş yavaş dahi alınsa dediğiniz rakama kadar alınabilecek max miktar 2 milyon lot buda anca çıkış beklentisi yoksa ve endeks kötü ise

2. Bınlerce kişinin fütursuzca akıl almaz çiftlik oyunlarına para yatırdığı ülkemde kimsenin ilgilenmediği bir yerde devre mülk almış gibi hissediyorum. Her yıl gidip "mülkü" goruyorum. Bakalim genel kurulda mülk nasil görünecek 😎

3.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Bınlerce kişinin fütursuzca akıl almaz çiftlik oyunlarına para yatırdığı ülkemde kimsenin ilgilenmediği bir yerde devre mülk almış gibi hissediyorum. Her yıl gidip "mülkü" goruyorum. Bakalim genel kurulda mülk nasil görünecek ��
    Yanlış hatırlamıyorsam siz geçen sene katılmıştınız ve olumlu görüşlerle ayrılmıştınız. Bu sene de aynısı olacaktır iş grubu iştiraklerinin bulunmaz hint kumaşı olduğunu süslü cümlelerle anlatacaktır. Bu senenin de ülkemiz için ekonomik ve siyasi açıdan sıkıntılı geçtiğini söyleyeceklerdir sonra da en sevdikleri kısım olan yönetim kurulu üyelerinin maaşlarını belirleyeceklerdir. Borsadaki rezilliğin ne olacağı sorusuna da piyasa öyle fiyatlıyor biz karışmıyoruz diyerek kapanışı yaparlar.

4.  Alıntı Originally Posted by makifkara Yazıyı Oku
    Yanlış hatırlamıyorsam siz geçen sene katılmıştınız ve olumlu görüşlerle ayrılmıştınız. Bu sene de aynısı olacaktır iş grubu iştiraklerinin bulunmaz hint kumaşı olduğunu süslü cümlelerle anlatacaktır. Bu senenin de ülkemiz için ekonomik ve siyasi açıdan sıkıntılı geçtiğini söyleyeceklerdir sonra da en sevdikleri kısım olan yönetim kurulu üyelerinin maaşlarını belirleyeceklerdir. Borsadaki rezilliğin ne olacağı sorusuna da piyasa öyle fiyatlıyor biz karışmıyoruz diyerek kapanışı yaparlar.
    Bu defa hayvan terli. Gene heybemizde iyi niyet var. Bu yıl heybeye bir turp koyamazsak epey kişneriz gibime geliyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,797
    Bu sene ben de varım Çarşamba oradayım .
    Sorularıma ciddi cevaplar isteyeceğim .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

6.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Bu sene ben de varım Çarşamba oradayım .
    Sorularıma ciddi cevaplar isteyeceğim .
    Genel kurul sonrası bizi de aydınlatırsanız çok memnun oluruz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,797
    Genel kurul öncesi kulis toplantıları daha verimli olacak gibi .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

8. Genel kurulda da masal anlatırlar. Sonuç ortada Dolar 1,8 iken kasadaki bir cuval para ile birşey yapamamış bir yönetim, asıl gerçek bu . Yönetimin maaşları çalışıyor nasıl olsa

Sayfa 334/967 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434834 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •