Sayfa 339/967 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439839 ... SonSon
Arama sonucu : 7730 madde; 2,705 - 2,712 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Sevgili ortaklarım GK a katılamadım anemizin sağlık sıkıntısı nedeni ile .
    Sorularımı noreply a ilettim , kusura kalmayın .
    Geçmiş olsun

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O egeli ben değilim

2. Selamlar. 2018 de bir satış bir alış tahmini var denilmişti. Mantıken önce satış yapar diye düşünüyorum .Ne dersiniz?

3.  Alıntı Originally Posted by ALİCAN Yazıyı Oku
    Selamlar. 2018 de bir satış bir alış tahmini var denilmişti. Mantıken önce satış yapar diye düşünüyorum .Ne dersiniz?
    Sağduyulu hareket ediyorlar. Satıştan vazgeçildiği takdirde ne olacağını öngörmek güçtür. Eş zamanlı yürüyen görüşmelerin sonuçlanması durumunda yazdığınız gibi olur. Bu durumda açıklamalar aynı zaman dilimine denk gelebilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,811
    ISGSY de 1.51 bu gün görülecek sanıyorum .
    İştirak Satış yapmasını geçtim eldeki yatırımları korusun yeterli olur .
    Doğu ve Batı arasında ortaya çıkan savaş ta gümrük vergileri Globalleşmeyi bitirdi . Zaten Globalleşme global firma sayısı yüksek olan ülkelere yarıyor idi . Populist yaklaşımlarla ortaya çıkan liderler de koltuklarını korumak için milliyetçi , yerel ve korumacı politikaları desteklemekle kalmıyorlar ayrıca demokratik olmayan yöntemler de kullanıyorlar . Tek adamlar ın devri başladı . Rusya ABD ye ÇİN de katıldı liderleri tek adam olduklarına inanıyor . Türkiye de bu kervana katılan ülkeler arasında . Yakında bu gümrük duvarları koyan ülkeler arasına biz de gireriz . Her yerde bölgesel savaşlar artarak devam edecektir . Askeri ürünlerdeki ticaret artışı inanılmaz , bu kervana eğitim ve teknoloji alt yapısı az ve dışa bağımlı olan Türkiye de katıldı .
    Kur savaşları kaçınılmaz bence 10 yıl içerisinde BIT Coın de hatırı sayılır bir yere gelecektir . Önce bir müddet bitcoin de de düşüşler gerçekleşecektir sebebi ise blokchain teknolojsinde gizli , globalleşmenin azalması blokchain kullanımını azaltabilir , ama sonuçta da kullanımı artacaktır bu da bit coin in tek gerçek para birimi olmasını sağlayacaktır . Türkiye nin aslında 2023 hedefi bu olabilir
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

5.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    İştirak Satış yapmasını geçtim eldeki yatırımları korusun yeterli olur .
    Doğu ve Batı arasında ortaya çıkan savaş ta gümrük vergileri Globalleşmeyi bitirdi . Zaten Globalleşme global firma sayısı yüksek olan ülkelere yarıyor idi . Populist yaklaşımlarla ortaya çıkan liderler de koltuklarını korumak için milliyetçi , yerel ve korumacı politikaları desteklemekle kalmıyorlar ayrıca demokratik olmayan yöntemler de kullanıyorlar . Tek adamlar ın devri başladı . Rusya ABD ye ÇİN de katıldı liderleri tek adam olduklarına inanıyor . Türkiye de bu kervana katılan ülkeler arasında . Yakında bu gümrük duvarları koyan ülkeler arasına biz de gireriz . Her yerde bölgesel savaşlar artarak devam edecektir . Askeri ürünlerdeki ticaret artışı inanılmaz , bu kervana eğitim ve teknoloji alt yapısı az ve dışa bağımlı olan Türkiye de katıldı .
    Kur savaşları kaçınılmaz bence 10 yıl içerisinde BIT Coın de hatırı sayılır bir yere gelecektir . Önce bir müddet bitcoin de de düşüşler gerçekleşecektir sebebi ise blokchain teknolojsinde gizli , globalleşmenin azalması blokchain kullanımını azaltabilir , ama sonuçta da kullanımı artacaktır bu da bit coin in tek gerçek para birimi olmasını sağlayacaktır . Türkiye nin aslında 2023 hedefi bu olabilir
    https://www.bloomberght.com/konuk/vi...usulacak/59091

İhsan Elgin (isgsy bağımsız yönetim kurulu üyesi)
    Umut fakirin bitcoin I ��

6.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku

Bankalar blockchain birimlerini kurmaya başladılar.

Genel kurul gözlemlerinden devam edeyim. Kurul öncesi Sn. Horasanlı ile sohbet ediyorduk. Canını sıkan konuların başında girişim yapılan şirketlerin bir takım danışman/yatırımcı kişiler tarafından getirilmesi olduğunu söyledi. Bu kişileri pazarlamacı olarak görüyor.

Kendi gözümden değerlendirdiğimde şirkete gelen işler için ortaklık yapısında yer alan TTGV, TSKB, İş Yatırım hatta İş Bankasının faydasının bizim hayal edebileceğimizin altında olduğunu gördüm.

Kuliste de şu konuşuldu, kayda değer bir yatırım olduğunda genelde diger yatıırmcı ve girişimci gruplar sıraya giriyorlarmış. "Biz bu yarışa genelde girmiyoruz" denildi. Demek ki başka kanallardan da geliyor veya şirket kendisi buluyor, fakat arzuladığım ölçüde bir arama tarama faaliyeti olmadığını düşünüyorum., istenen ölçüde bir arama tarama faaliyeti için yeterli insan kaynağı da görünmüyor.

Kendi adıma kurumsal açıdan biraz yalnız bırakılmış olduklarını hissettim, bunu da kısaca ifade ettim.
    Beklenti uyuşmazlığı olarak tarif edebiliriz.

7.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Bankalar blockchain birimlerini kurmaya başladılar.

Genel kurul gözlemlerinden devam edeyim. Kurul öncesi Sn. Horasanlı ile sohbet ediyorduk. Canını sıkan konuların başında girişim yapılan şirketlerin bir takım danışman/yatırımcı kişiler tarafından getirilmesi olduğunu söyledi. Bu kişileri pazarlamacı olarak görüyor.

Kendi gözümden değerlendirdiğimde şirkete gelen işler için ortaklık yapısında yer alan TTGV, TSKB, İş Yatırım hatta İş Bankasının faydasının bizim hayal edebileceğimizin altında olduğunu gördüm.

Kuliste de şu konuşuldu, kayda değer bir yatırım olduğunda genelde diger yatıırmcı ve girişimci gruplar sıraya giriyorlarmış. "Biz bu yarışa genelde girmiyoruz" denildi. Demek ki başka kanallardan da geliyor veya şirket kendisi buluyor, fakat arzuladığım ölçüde bir arama tarama faaliyeti olmadığını düşünüyorum., istenen ölçüde bir arama tarama faaliyeti için yeterli insan kaynağı da görünmüyor.

Kendi adıma kurumsal açıdan biraz yalnız bırakılmış olduklarını hissettim, bunu da kısaca ifade ettim.
    Beklenti uyuşmazlığı olarak tarif edebiliriz.
    Sayın @noreply birde o getirenlere para ödediğimizi biliyor musunuz peki bu yönetim bu genel müdürlük ne yapar ,işte yılda bir kere bizim gibileri çayla pastayla börekle genel kurulda gülücükler eşliğinde ağırlamaya ve birbirlerini övme ve birbirlerine iltifat etme tiyatrosu yaparlar sahnede bizde bakarız bir parmak gelecekte daha iyi olacağız tozu birazda teknik kelimelerle lafları uzatarak zamanı geçirip genel kurulu bitirmek ,insanın canı sıkılıyor beni bağışlayın arkadaşlar artık yazma gereği bile duymuyorum çünkü tiksinti geldi bana hepinize saygı ve selamlarımı sunarım bu güne kadar bir hatam oldu birinizi kırdıysam bağışlayın hakkınız geçmişse helal edin .

8. borsa değeri düşük olunca iştirakleride düşük değerlendirilir pırlanta olsalar sıfır sahibinin değer vermediğine el niye değer versin birilerinin bu şirketlerden birini satın almaya niyeti varsa aynı zamanda iş girişim hisseside aksın duruma göre vereceği paranın çoğunuda çıkartıp beleşe alabilir
    geldiğimiz noktada sonuç el elin parasını böyle takip ediyor baştaki elini taşın altına koymazsa netice bu

Sayfa 339/967 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •