Sayfa 385/967 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485885 ... SonSon
Arama sonucu : 7729 madde; 3,073 - 3,080 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1. Eskilerin çoğunda hisse kaldığını sanmam, çok yılgınlık vardı onların çoğu yükseliş başlamadan sattı, kalanlardan çoğu da 2 yi görmemiştir. Benim kokladığım hava bu yönde. Hep yazdığım gibi bu hisse 5 yıllık deli hareketler yapar Şubat da yazmıştım sabredin gaza gelmeyin bekleyin diye. Maalesef 3 yıl 5 yıl bekleyip kazanamadım psikolojisi ile satan çok kişi oldu. Sabretmezsen borsada kazanmak mümkün değil, bir kez daha tescillendi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,009
     Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Eskilerin çoğunda hisse kaldığını sanmam, çok yılgınlık vardı onların çoğu yükseliş başlamadan sattı, kalanlardan çoğu da 2 yi görmemiştir. Benim kokladığım hava bu yönde. Hep yazdığım gibi bu hisse 5 yıllık deli hareketler yapar Şubat da yazmıştım sabredin gaza gelmeyin bekleyin diye. Maalesef 3 yıl 5 yıl bekleyip kazanamadım psikolojisi ile satan çok kişi oldu. Sabretmezsen borsada kazanmak mümkün değil, bir kez daha tescillendi.
    Zaten onlar satmasaydi simdi bu giren cogunu toplamis olamazdi.
    Kimseden korkmadan goturuyor cunku malin cogu kendinde..
    Biz aglarken inlerken o sinsice belki de son 2 yildir topluyordu.
    Ne yapalim biz de elimizde kalan az miktar ile ne kadar zararimizi cikarabiliriz ona bakacagiz.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Dünkü tavan açma hareketi çırpmanin delikanlı olanıydı.bunu ancak dana yüreği gibi yürekli biri yapabilir.soyle düşünebilirsiniz 2.18 altında çırpılacak lot kalmadı.

4. 217 kr'dan 180 kr'a kadar toplayıp tam 37 ay taşıdım, bekledim son iki gk'na gittim hiç ışık alamadım sonunda ptesi elimdeki 6170 lotun 2000 lotunu 153kr'dan salı günü sabahı kalan 4170 lotu 171 kr'dan verdim. Olanlar ortada. Küfredemiyorum bile...

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    Dünkü tavan açma hareketi çırpmanin delikanlı olanıydı.bunu ancak dana yüreği gibi yürekli biri yapabilir.soyle düşünebilirsiniz 2.18 altında çırpılacak lot kalmadı.
    Teknik olarak da son engel buralar.1.2 dolar ilk hedef.

Kimseden korkmadan götürüyor çünkü bu rakamlar korkulacak rakamlar değil bedava. görünen defter değeri 3.6 gibi bir rakamdi.birde iştiraklerden kârlı çıkarsa kimbilir kaç olur

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,009
    Kimseden korkmadan götürüyor çünkü bu rakamlar korkulacak rakamlar değil bedava. görünen defter değeri 3.6 gibi bir rakamdi.birde iştiraklerden kârlı çıkarsa kimbilir kaç olur
    Boyle kagitlara pacavra degerine gelince ortalama 5 yilda bir birisi girer goturur..

Simdi millete diyecekler ki ya bir istiraki bile su andaki piyasa degerinden fazla eder..

Peki kardesim biz bunu bilmiyor muyduk gecmiste?

Biliyorduk ama kagit durmaya devam ettigi icin demek ki etmiyormus diyorduk.

Iste algilarin degistirilmesi budur.

30 yillik borsa hayatimda ogrenmeye devam ediyorum.

Syg,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,009
    Onemli olan sizin bictiginiz deger degildir..

Onemli olan alici nereden gelecek ve bu "muhterem" bu kagidi nereden alicinin kucagina birakacak..

Bu 3.60 da olabilir 2.60 da 8.60 da..

Ama alici gelmedigi surece bu kagit gider, bir gun artik almadigimiz her gun %20 kaybediyoruz derler ve gelirler iste o zaman is biter.

Syg,

Sayfa 385/967 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •