Sayfa 409/967 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509909 ... SonSon
Arama sonucu : 7729 madde; 3,265 - 3,272 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1. Sabah alanlar

Satanlar

Kötü sözleri sahiplerine iade ediyorum.siz son 5 yılda arastirdiniz ne oldu.surda iki satır yazıp kendini uzman sayan arkadaşlar.

2010 veya 2009 da girdim bu hisseye.%400 alarak temettulerle 2013 de çıktım.kontrol amaçlı ucbes lot alarak.ben bu topikte son yazılarımı yazarken gladyatör niki ile bazı arkadaşlar yeni buraya geliyordu.5 yıl sizi yıpratmis arkadaşlar.bence kendinizin resetleyip yeniden başlayın.burda yaza yaza mağdur dayanışma si olmuşsunuz.bukadar analiz yeter mi.

Şu anda 1.5x maliyetle çapımda hatırı sayılır bir lotla burdayım.ekonomiyi biraz sıkıntılı gördüğüm için hisseye yuklenmedim. Yani sizin kadar konuşma hakkım benimde var.

5. Bardağa dolu tarafından bakın tartışmaya gerek yok. 1.50 den 4 günde 2 ye geldik. Dünle bugün arasında bizim açımızdan hiçbir fark yoktur çünkü KAP a düşen hissenin fiyatını etkileyecek bir durum söz konusu değil. Bunun dışında herkesin söylediği spekülasyondur yada varsayımdır kimseyi bağlamaz. İçerden haber alınmış şu iştirak şu kadara satılacakmış vesair uzar gider. Velhasıl söylenenlere çok takılmayın biz uzuncular burdayız nasıl olsa uzun bir süre yokum herkese bol kazançlar

6.  Alıntı Originally Posted by makifkara Yazıyı Oku
    Bardağa dolu tarafından bakın tartışmaya gerek yok. 1.50 den 4 günde 2 ye geldik. Dünle bugün arasında bizim açımızdan hiçbir fark yoktur çünkü KAP a düşen hissenin fiyatını etkileyecek bir durum söz konusu değil. Bunun dışında herkesin söylediği spekülasyondur yada varsayımdır kimseyi bağlamaz. İçerden haber alınmış şu iştirak şu kadara satılacakmış vesair uzar gider. Velhasıl söylenenlere çok takılmayın biz uzuncular burdayız nasıl olsa uzun bir süre yokum herkese bol kazançlar
    Sn Boran da dahil olmak üzere bu forumda yazanları saygıyla selamlıyorum. Şirketin değerini belirleyecek olan en nihayetinde nitelikli yatirimcilardir. Kimi dostlar iğneleyici bir üslubu benimsiyor olabilirler. Olacak o kadar��
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

Ama çok bilmiş arkadaşlara burayı bırakarak gidiyorum.siz yazmaya devam edin.5 yıl araştırmış ama şirketin içi boşaltılmış görmemiş.nasil araştırma bu.birde bana çakal diyorlar.demek gördünüz kötü gidişi.oyle ise bu vakte kadar niye tasidiniz.beceriksizlik mı,...neyse ya peki bu dipten dönüş de ve bunuda goremiyorsaniz.

Beş yıl boyunca burada olumlu yorumlar yaptırılıp vatandaşı buraya bağlayıp sonra tam çıkış öncesi hisseyi kötüleyip 5 yil taşıdıkları hisseleri bedava geri aldıkları aklınıza geldi mi.benim geldi 1.5-1.6 arası bu nedenle hisseye girdim. Bence sizinde gelsin.kimse babanızın oğlu değil.

Sayfa 409/967 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509909 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •