Sayfa 461/967 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561961 ... SonSon
Arama sonucu : 7730 madde; 3,681 - 3,688 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

Buralarda kiriz öncesi seviyede gezmeli 1.37_1.5x aralığında varsayımı yanlış.bu fiyatı milletin kafasına kodlayarak gezdirmek mümkün.ama 2.5x lerden alanlar satmasin geziyor mu gezmiyor mu görürüz

Biri bu topigi yönlendiririyor diyorum.hisse yerinde sayarken daha
    aşağıda fiyat söyleyen çıkarken geri gelecek diyen,şimdide yerinde sayacak diye yarım sayfa yazı yazan arkadaş sana karşı şüphem arttı.madem borsayı çok iyi biliyorsun 8 yıl bu hissede kendini niye harap ettin .

Hisseyi buraya düşüren güç benim hisse sayımı arttırmak için yapmadı burda oyalayip hisse toplayacaktir.ama biz bu alçaklara hisse vermezsek ne toplayacak bu oyunu bozabiliriz

İsya meselesi

Sanki anlaşma vardı çıkarken isyat Almadı düşerken aldı.mutlaka vardır anlaşma 5 yıldır yerinde saymış 8 yıllık yatırımcı var hissede inatlaşmis satmiyor siz olsanız artık hisse toplama zamanı gelse ne yaparsınız

Cevap veriyor borsanin ders kitabında yeri olmali

Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    Sanki anlaşma vardı çıkarken isyat Almadı düşerken aldı.mutlaka vardır anlaşma 5 yıldır yerinde saymış 8 yıllık yatırımcı var hissede inatlaşmis satmiyor siz olsanız artık hisse toplama zamanı gelse ne yaparsınız
    1990 like yıllar bir arkadaş ev satar. tüm parasını küçük bir hisseye yatırır.oysa hisseye bir grup tamda büyük bir operasyon yapacaktır.adam hesabı bozmuştur.hisse önce aşağı basılır adam inatçı satmaz.bildiginden değil acemi ondan.sonra az biraz çıkartıp satmasını beklerler yine satmaz.hisseyi tekrar maliyete düşürür yatay da haftalarca bekletirler adam yine satmaz ama gurup operasyon yapacak beklenen haberler var günleri kalmıyor.birgun adamın hesabının bulunduğu ziraat bankası müdürü adama telefon açar çağırır.baslar konuşmaya.bak der sende su hisse var birilerinin işine bilmeden çomak sokmussun adamlar mafya.eger satmazsan hayatın tehlikede.gurup hisseyi 1.5 dan 2.5 TL ye çıkaracak orda kârla satıp çıkacaksın birdaha da bu hisseye bulasmayacaksin der.adam denilen yerden satar hisse tekrar 1.5 Lara gelir.biraz bekler ve 10 TL ye çıkar.

1990 like yıllar bir arkadaş ev satar. tüm parasını küçük bir hisseye yatırır.oysa hisseye bir grup tamda büyük bir operasyon yapacaktır.adam hesabı bozmuştur.hisse önce aşağı basılır adam inatçı satmaz.bildiginden değil acemi ondan.sonra az biraz çıkartıp satmasını beklerler yine satmaz.hisseyi tekrar maliyete düşürür yatay da haftalarca bekletirler adam yine satmaz ama gurup operasyon yapacak beklenen haberler var günleri kalmıyor.birgun adamın hesabının bulunduğu ziraat bankası müdürü adama telefon açar çağırır.baslar konuşmaya.bak der sende su hisse var birilerinin işine bilmeden çomak sokmussun adamlar mafya.eger satmazsan hayatın tehlikede.gurup hisseyi 1.5 dan 2.5 TL ye çıkaracak orda kârla satıp çıkacaksın birdaha da bu hisseye bulasmayacaksin der.adam denilen yerden satar hisse tekrar 1.5 Lara gelir.biraz bekler ve 10 TL ye çıkar.
    operasyon yapacak gurup bu hareket ile 2.5 den adamın hissesini kalabalık bir küçük yatırımcı ya sattirmisdir.tekrar 1.5 olduğu zaman 2.5 den alan küçük yatırımcı hisse dar banda sokularak yildirilmis bundan bir cacık olmaz havasına sokularak hisseleri elinden alınmış sonra operasyon 10 TL de son bulmuştur. Yani arkadaşlar uzun süre yatan hisselerde eğer potansiyeli varsa isgsy nın son hareketi bir mal toplama yöntemidir. bu büyük hareketi çeken gurubunda burada sözcüleri mutlaka vardır ve kuzu gibi bizleri yönlendirir.hisse için araştırma yapmak istediğinde birileri ile sohbet etmek istediğinde ya mynet ya investing yada hissenet topiğini okuyacaksiniz peki adamların buraları boş geçmesi mümkün mü? Peki aramızda ki muhbir kim .bu topikte milleti kim yönlendiriyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,839
    Bu gün borsada bilançoların açıklanması için son gün akşam da twitter da açıklanmaya devam edilecek . Bu gün ve yarın iyi bir hava oluşacaktır tüm hisselerin bundan nemalanacağını sanıyorum . Kar realizasyonu yapanlar için büyük fırsat olarak görülecektir sanıyorum . Yatırımcıların dikkat etmesi lazım . Dolar da da büyük markaj devam edecek . Bilek güreşi büyük oyuncular arasında hala devam etmekte .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Sen satmazsan ben satmazsam neşek gibi çıkaracaklar

Dün 1.49 a tek kalemde 50bin lot alım emri verdim.kademe kalkti.42 bin geldi.pesine 1.5 e 10 bin al dedim 1 lot almış hemen fiyat 1.53 e çıktı.birdaha da inmedi aşağı.elleri tetikte bekliyor. bundan iyi ispat mı olur ölü soyucu çete

Sayfa 461/967 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •