Sayfa 501/967 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 7729 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    Küçük hisse formlarında birileri tarafından kasıtlı olarak kıyamet senaryoları üretiliyor.ulkede kriz kopacak bunlar da batacak konuları işleniyor.bence yatırımcıyı korkutmak için yapıyorlar.ulkede en riskli hisse Halk bank onda bile buralarda ki hava yok.bende isgyo, ısgsy, crdfa hisseleri var. Hisseler tarihi diplerin de.duzenli temettü de öderler.ona rağmen bu muhabbet var.gelde ard niyet arama
    2018 ilk çeyreğinde % 105 hissedeydim ve hisselerin de % 90 ı Isgsy de idi. Olaylar hızlı gelişti. Öncelikle genel kurulda verilen sıcak mesajlara rağmen şirketlerin geçmiş dönem performanslarına ilişkin kuşkum arttı. Şirketlerin toplamda ne kadar FAVÖĶ ürettiği sorusuna yanıt alamamak da benim için kritik eşik oldu. Sonrasında nasılsa hisseye bir gün içinde birileri girdi ve çok şükür beklentilerin bozulduğu döneme ağırlığı azalmış bir hisse karmasıyla girdim. Bu şirketi kötülemek değil. Fiyat geri gelirse sattıklarımi kesinlikle geri almam. Şirket seçerken önceliklerim başta şirketin karlılık ve nakit pozisyonunun iyi olması, iyi yönetilmesi, ihracat veya ithalat ikamesi sektörlerinde yer alması, yeterince büyük olmasıdır. Son olarak dünya ticaretindeki olası gelişmeler de çok önem kazandı. Ornegin Alman otomotiv sanayisinin ne kadar etkilenecegi belli olmadan otomotiv sirketleri cok riskli. Seçmek icin hic acelem yok, bazi secimlerim var, karmayi olustururken olasi dalgalanmalari ölçüp biçme niyetim var. Isgsy nın bu yeni döneme uyum sağlaması için öncelikle silkinmesi lazım. Bunu görene kadar yeni hisse almam
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

2. Tahtaya bakıp duruyorsunuz bilgi paylaşımı sıfır .Ortaklar arası dayanışma hiç bu kadar az olmamıştı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,794
    Hadi ya 2.45 olacaktık ne oldu
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

4.  Alıntı Originally Posted by ALİCAN Yazıyı Oku
    Tahtaya bakıp duruyorsunuz bilgi paylaşımı sıfır .Ortaklar arası dayanışma hiç bu kadar az olmamıştı
    anlık fiyat 183-184 bi işe yaradımı bendeki bilgi bu ben bunu yorumlayabiliyorum yaradıysa işine paylasmaya devam ederim baska birsey yok bendede

5.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Hadi ya 2.45 olacaktık ne oldu
    cuma sattın
    tekrar aldın mı bu sabah?

6.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    Çok ilginç kisilersiniz hem kıyamet senaryoları yazıyor hemde hisse taşıyorsunuz.
    Merak etme hepsi hissede hic biri malsız degil umut tacirliği yapiyorlar bos boş konuşup bugün kötüleyen yarın pof pofluyor hisseyi

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Vtv Yazıyı Oku
    anlık fiyat 183-184 bi işe yaradımı bendeki bilgi bu ben bunu yorumlayabiliyorum yaradıysa işine paylasmaya devam ederim baska birsey yok bendede
    Derinlik ve pasta paylaşımını kastetmiştim.Teşekkürler yinede

Baygeorge güzel kardeşim uçacak kaçacak demiyorum.sende koca ülke batacak ısgsy de altında kalacak deme.ulke batmaz ısgsy altında kalmaz. Yağ yok yumurta yok omlet soruyorum ya sende ortada hol yok yumurta yok kasada 80 milyon gibi nakit var bedelli diyorsun.once şu nakit suyunu çeksin sonra bedelli yi düşünürüz.once zararına bir kaç iştirak satilsin sonra bunlar para etmez diye soyleyin sizde.gibi.

Sayfa 501/967 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •