Sayfa 552/967 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon
Arama sonucu : 7729 madde; 4,409 - 4,416 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by Vtv Yazıyı Oku
    uzman mı :D:D:D
    baştan işin tanımını yapalım sonra uzmanlıgını konuşuruz.
    tanımı olmayan işlere etiket yapıstırarak bi de uzmanlıgını mı cıkarmışlar. yazık cidden :D
    Uzmanlık tenekeden İyi işlemciyseniz iyi uzmansınızdır. Bankada çalıştığım görevde pozisyonum herkesin pozisyonunu görmeye imkan veriyordu. Eğer doğrudan bir tüyo yoksa hiçbir banka yöneticisinin borsadan kağıt aldığını görmedim. Kim kredili maldaymış, kim satmak zorundaymış, kim operasyon planlıyormuş hepsini görürler. Eğer bir utanması yoksa bu durumlardan faydalanırlar. Ben bunun da istisna olduğunu gördüm. Nadirdir yani. Zaten maaşlar iyi olduğu için ekstra risk almazlar.

Borsa çıfıt çarşısı gibi bir yer. Değersiz mallar değerlenir, değerli olması gerekenlerin üstüne baskı kurulur. Neyse ki uzun vadede her şey kendi ( olması gereken) ortalamasına yaklaşır.

Evet, analist raporları vardır, bunların bir kısmı da faydalıdır. Analist bir öğrendiyse çıkar çevresi bunun birkaç katını bilir.

2. Eskiler bilir günlük 10 bin lot anca işlem olurdu ne hikmetse 3.5 aydır milyondan az işlem olmuyor kağıt 2.50 den döndü vs. Baygeorge un da söylediği gibi klasik iş grubu ne iştiraklerden haber var ne de bu işlemin arkasındaki kimseden. Eğer iş grubu galip gibilere bu tahtada izin veriyorsa vay haline. Gozde bile son çeyrekte 120 milyon tl zarar eden şok marketi başarılı bir şekilde arz ediyorsa siz akşama kadar ofiste çay içmekten başka ne yapıyorsunuz. Şirketi arıyorum 2016 bizim için çok kötü geçti, yav kardeşim sene olmuş 2018 geçen 2 senede bana ne yaptın onu anlat bari. Sıradan bir vatandaş olarak dışarıdan gözlemlediğim ve elimde bir somut örnek olduğu için söylüyorum Radore'den umutluyum. 2016 da zenium istanbul 93 milyon dolara satılmış, belki bizim için referans olabilir. Ayrıca internette gezinirken murat bey denen zatın 2016 da dergiye verdiği röportajda şöyle diyor "Dünya çapında aktif girişim sermayesi şirketlerinin yatırım projeleri incelendiğinde ortalama 4-5 yıllık sürelerde yatırım yaptıkları şirketleri belirli bir büyüklük ve performans seviyesine çıkarabildikleri görülmektedir. Bu noktada İş Girişim olarak gerçekleştirdiğimiz 11 çıkışta ortalama yatırım süremiz dünyadaki örnekler ile uyumlu olarak 4 yıldır. Bununla beraber sektörel ve konjonktürel değişimlerin de yatırımlardan çıkış zamanlamamızı etkileyebildiğini ayrıca belirtmek isterim." Bu nasıl sektör ve konjonktürel değişimdir ki novatekten 15 senedir, ortoprodan 11 senedir çıkılamamış. Geçen zamana ve biz yatırımcıya çok yazık. İştiraklerle, temettülerle para kazanamayacız bari şu spekülatif hareketten 3-5 kuruş kazansak. Bu arada sadece çay içmiyormuş geçen gün gezmeye gitmiş. Linkleri bırakıyorum
    http://www.moment-expo.com/is-girisi...ri-onemsiyoruz
    http://antalyaekspres.com.tr/gundem/...nusuldu/263388
    The man who passes the sentence should swing the sword

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,017
    Bitirdi bizi Akif bitirdi.
    Is gurubuna cok kizginim cok.
    Affedemem hic bir zaman.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Murat ağa şuan çin ve japon sermayesi ülkeye ilgi gösteriyor diyor gözde şoku okadar zarara sattiysa bunlar da eldeki şirketleri kolayca satar herhalde, çin japon sırada diyor murat ağa

5.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Kısa bir yorum yapayım dedim ,

7 yıldır deuche de sağlam mal vardı ve ben o malın IS Grubuna ait olduğunu yazardım
    1.5 Milyon lot son 1 ay da el değiştirdi tahtada göremedik sanıyorum virman edildi
    1 milyon lot Seker e 500 K lot CiTi ve geçti .
    ISYAT ın toplam miktarında değişiklik yok
    İlginç olan şu ki ISYAT ve GARAN toplamları da değişmedi
    HAtta en büyük taşıyıcı olan ilk 7 firma toplamları ve bireysel değişimleri de Yatay .
    Sonuç olarak diyebilirim ki ;
    Tahtamızda Haber hariç sürekli virmanlar var ve IS Grubu iştirakler hakkında bilgi vermiyor .
    Ketum davranarak yatırımcıların aklını bulandırıyor .
    Bu şekilde mal toplanmaya çalışılmasından rahatsız oldum .
    Kısaca ISGSY nin elinde bu kadar ŞİRKET ( İştirak ) olup da hiç haber olmaması miğdemi bulandırıyor .
    Bilanço ne zaman açıklanır ?
    Hayir kardesim virman edilmedi deustche deki 1.5 milyon lot. Tahtada satti deustche onu. 1 milyonunu seker 300 binini yatirim ortakligi aldi. Yani tahtada yapti deustche o satisi. Hemde 1.75 1.78 arasi satti

SM-G570F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Hayir kardesim virman edilmedi deustche deki 1.5 milyon lot. Tahtada satti deustche onu. 1 milyonunu seker 300 binini yatirim ortakligi aldi. Yani tahtada yapti deustche o satisi. Hemde 1.75 1.78 arasi satti

SM-G570F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hangi aracı kurum uzerinden gercekleşti işlem tahtada. keza gun ici işlemlerde doçe adı gecmiyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,797
    BEN Kar payı için yatırdım kesinlikle . 8 yıl da temettü aldım .
    ISYAT ise , benim gibiler , noreply , village gibiler yerine Galip bey leri tercih etti .
    GAlip ile işleri bittiğinde kağıdı bedavaya alacağım . O yüzden 1.17 TL bekliyorum .
    Haftaya 1.62 den 1.72 lere atacak Ağustos sonu 1.82 - 1.92 arası yaparsa şaşmayın .
    Galip satışa geldiğinde 1.17 TL ye bende mal .

Alıntı Originally Posted by TEDİRGİN Yazıyı Oku
    yaklaşık 20 yıldır bir şekilde borsa ve piyasayla ilgilendim son 11 yıldır aktif olarak borsada yatırım yapıyorum. Benim öğrendiğim şu bu işin uzmanıyım diye geçinenler dahil kimse endeksin nereye gideceğini kestiremiyor yok destekmiş yok direnç miş hepsi hikaye borsa gidecekse gider düşecekse düşer isgsy ye yatırım yapan yatırımcıların acaba kaç tanesi kar payı almak için para yatırmış....
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,797
    Gidilecek hedef yer

AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Sayfa 552/967 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •