Sayfa 553/967 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon
Arama sonucu : 7730 madde; 4,417 - 4,424 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by Vtv Yazıyı Oku
    hangi aracı kurum uzerinden gercekleşti işlem tahtada. keza gun ici işlemlerde doçe adı gecmiyor
    Ak yatirim satti deusthe adina

SM-G570F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Ak yatirim satti deusthe adina

cok tesekkurler ;)
    10-11 temmuz 1.74 yaklasık ortalama buldum 1.2 milyonu bu 2 gunde olmuş

3.  Alıntı Originally Posted by Vtv Yazıyı Oku
    cok tesekkurler ;)
    10-11 temmuz 1.74 yaklasık ortalama buldum 1.2 milyonu bu 2 gunde olmuş
    Aynen dogru kardesim. Bol kazanclar

4. Bugün Bloomberg de girişimci saatinde İSGSY yönetim kurulu üyesi İhsan Elgin'le söyleşi var.
    Program saati 11:30. Şirketle ilgili bir şey söylemesini beklemiyorum. Fakat yaptığı iş "startup watch"
    Girişim dünyasına ilişkin ilginç paylaşımlar olabilir.

Meraklısına.

5.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Bugün Bloomberg de girişimci saatinde İSGSY yönetim kurulu üyesi İhsan Elgin'le söyleşi var.
    Program saati 11:30. Şirketle ilgili bir şey söylemesini beklemiyorum. Fakat yaptığı iş "startup watch"
    Girişim dünyasına ilişkin ilginç paylaşımlar olabilir.

Meraklısına.
    Söyleşiyi çok faydalı buldum. TR'deki eksiklerden bahsederken 2. basamak yatırımcıların ( İş Girişim'in yatırım yaptığı büyüklükler) eksik olduğunu söyledi.

Bu yılın ilk 6 ayında ilgi gören sektörler sırasıyla ;seyahat organizasyonu şirketleri, fintek şirketleri ( bankaların kapsama alanı dışında kalan hizmetler üreten şirketler), emlak değerleme şirketleri, ulaştırma şirketleri ( paylaşım ekonomisi şirketleri) ve perakende teknolojisi geliştiren şirketler olarak anlattı.

Baktığınız zaman anlattığı sektörler İSGSY portföyü ile uyumlu.
    Bu dönemde masraf/gelir dengesine vurgu yaptı.

En çok faydalandığım görüşü de sigorta sektörünün geleceğine ilişkin söyledikleriydi.
    Paylaşım ekonomisinin ( ve aslında yapay zeka yardımlarının) bu sektörün büyümesine katkıda bulunacağı aşikardır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,196
    tam bir eşek ölüsü çıktı
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,196
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

8. 1.75 te veren versin demiş paşa

Sayfa 553/967 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •