Sayfa 752/967 İlkİlk ... 252652702742750751752753754762802852 ... SonSon
Arama sonucu : 7729 madde; 6,009 - 6,016 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,022
    Gercekten kaymak gibi kaydilar gelenlere buraya...

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2. Yukarı ataklar öncesinde dar bantta yüksek hacimler yapıyor. Şu an hacim son 3 ay ortalamasına göre düşük. Hiç tadı yok. 1.92 de GAP alınacak diyor teknikci arkadaşlar ama oraya gelirse işler sarpa sarar diye düşünüyorum. Yine baygeorge a kadar gidecek gibi duruyor. Ytd

ALP-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,797
    Bu ilk cümle tamamen bir algı yönetimi . Ne demiş zhero :
    Yukarı ataklar öncesinde dar bantta yüksek hacimler yapıyor
    Yukarı atak daha olacak iması var ki . Direk sorarım baba sen ne alıyorsan bana da haber ver diye . Zaten yukarıdayız . 1.36 TL den 2.56 Ya 2 defa geldik . 1.51 den de 1 defa geldik . Hala atak beklediğine göre anlat bakalım nasıl iyi bir hava mevcut ISGSY de . Biz zarar bilanço ve 320 FK derken sen neden yukarı bekliyorsun .
    Kaldı ki Mayıs ta dolar patlayabilir . Sonra IMF gelecek diyen Atilla Yeşilada da ortada .
    Ben de diyorum ki zarar bilanço Aralık 2018 de gelsin dolar çıkacaksa çıksın. Bankalardan sonra biz de de sermaye bedelli olarak arttırılacak . İştiraklere bankadan 35% faizle para alacak değiliz .

1.62 de al dersen maceradır seversin bilmem ve bir şey de demem ,
    iyi de hava kötü 2.0 dan da alınmaz ki kanka .
    Bırak da spek mayıs a kadar debelensin taşısın kağıdı .
    6 olur bilmem Cimsa bedava iken ve dahi Bankalar öncülüğünde çıkabilecek olan borsada ISGSy de olmam .
    Bu yemek daha çok su kaldırır . Hani aldım sattım bunu hep yaptım yaparım dersin o ayrıııı .

Alıntı Originally Posted by zhero Yazıyı Oku
    Yukarı ataklar öncesinde dar bantta yüksek hacimler yapıyor. Şu an hacim son 3 ay ortalamasına göre düşük. Hiç tadı yok. 1.92 de GAP alınacak diyor teknikci arkadaşlar ama oraya gelirse işler sarpa sarar diye düşünüyorum. Yine baygeorge a kadar gidecek gibi duruyor. Ytd

AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

4.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Bu ilk cümle tamamen bir algı yönetimi . Ne demiş zhero :
    Yukarı ataklar öncesinde dar bantta yüksek hacimler yapıyor
    Yukarı atak daha olacak iması var ki . Direk sorarım baba sen ne alıyorsan bana da haber ver diye . Zaten yukarıdayız . 1.36 TL den 2.56 Ya 2 defa geldik . 1.51 den de 1 defa geldik . Hala atak beklediğine göre anlat bakalım nasıl iyi bir hava mevcut ISGSY de . Biz zarar bilanço ve 320 FK derken sen neden yukarı bekliyorsun .
    Kaldı ki Mayıs ta dolar patlayabilir . Sonra IMF gelecek diyen Atilla Yeşilada da ortada .
    Ben de diyorum ki zarar bilanço Aralık 2018 de gelsin dolar çıkacaksa çıksın. Bankalardan sonra biz de de sermaye bedelli olarak arttırılacak . İştiraklere bankadan 35% faizle para alacak değiliz .

1.62 de al dersen maceradır seversin bilmem ve bir şey de demem ,
    iyi de hava kötü 2.0 dan da alınmaz ki kanka .
    Bırak da spek mayıs a kadar debelensin taşısın kağıdı .
    6 olur bilmem Cimsa bedava iken de Bankalar öncülüğünde çıkabilecek olan borsa da da ISGSy de de başlangıçta olmam .
    Bu yemek daha çok su kaldırır . Hani aldım sattım bunu hep yaptım dersin ona da eyvallah .
    Baycorç ihtiyarlıktan sanırım birinci cümleyi okuyup yorum yazmışsın. İkinci cümlede diyorum ki hacim düşük. Hatırlarsanız 4 5 kademede 30m lot işlem yapmıştı önceki çıkışta. Tadı yok da demişim. Yani algı yaptığımı varsaysanız bile negatif bir algı oluşturur yazdıklarım ki öyle bir amacım yok. Bu hareketlerin eninde sonunda birinde gidecek bu kağıt. Fiyat telaffuz etmek istemem o zamn algı yaratır. Ama bedelli ihtimalini sıfır görüyorum açıkcası. Asıl 0.77 işi aşırı negatif algı oluyor bu kağıdın oraları görmesi imkansız. Güzel günler göreceğiz inşallah. Uzun süre kağıtta kalmanın verdiği yıpranma ve negatiflik umarım hak ettiğiniz kardan etmez sizi saygılar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,797
    0.77 TL olması mümkün değil gibi görünse de yön belirlemek ve aşağı kuvvetli gidiş yaşaması gerekliliğinin altını çizmek için idi . 1.35 den 2.56 ya gelen bir kağıt için hala yukarıyı öngörmek bence biraz delilik . Bırak da aşağı gelsin 1.52 den al 2.56 dan 121 kez sat ve al . Asıl bu yapılması gereken iştir . Asıl kendine spek diyen şahsiyetler bunu yapmalı . 121 kezi boşuna yazmadım gerçekten bu şekilde yapması lazım . Saygı ve hürmet

Zhero haklı yaşlılıktan ilk cümleyi okudum ve hemen dayadım , devamına da cevap verdikten sonra baktım valla doğru .

6. Yazık oldu bu sefer 2 TL nin altına inmeyeceğini düşünmüştüm yanıldım.böyle bir hisse için üzücü bir durum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,797
    Üzülme biz bu durumu 8 yıldır yaşıyoruz . 2 sene sonra biter , Alışınca acıtmıyor .
    Berat Albayrak söyledi artık haftaya kurtulduk tüm sıkıntılarınız bitecek dedi .
    Alice ile konuştum , kurtuluş yok ( harikalar diyarında olan ) . Açık bütçe ile çıkış yok . Et soğan maydanoz balık yani her şey ithal olunca anlayacak herkes .
    Neyi mi ? Köylü Milletin Efendisidir Lafını .

Bu hafta Euro Dolar mevduat tutan ve biriktiren vatandaşlara Eurobond teklif ediyor devlet . Hem de 7.5 % Faizle Dövizle Bono veriyor yani Borçlanıyor .
    Hala sorun yok diyenlere .

Alıntı Originally Posted by ALİCAN Yazıyı Oku
    Yazık oldu bu sefer 2 TL nin altına inmeyeceğini düşünmüştüm yanıldım.böyle bir hisse için üzücü bir durum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,797
    3 Bin Küsür Konkordato başvurusunda bulunan şirket var ... 14 Aralık 2018

Sayfa 752/967 İlkİlk ... 252652702742750751752753754762802852 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •