Sayfa 803/967 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853903 ... SonSon
Arama sonucu : 7730 madde; 6,417 - 6,424 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1. Bakalım kacları görecek bu tavanlar sana gelsin mesutcugun tabana yaz sen

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. takasları vasat olmasına ragmen tavan kapattı. bugün iş yatırım ve merry kağıdı yükseltmek için ne gerekiyorsa yaptılar. bir arar iş yatırım + 650 bin lotdayken gün sonun iş yatırım - 710 bin lotla kapattı. yapılan işlemler çok anlamsız geldi bana. zaten anlamak da mümkün değil gibi, bunlar şeytana bile pabucunu ters giydirirler. bakalım bu filim nasıl devam edecek

3. 2.50 den hisseden çıktık geri çekildi iyiki satmisiz dedim gel görki hisse bugün 3.44 tedbir gelirse geri çekilir bizde biraz hisse alırız bekliyorum

4.  Alıntı Originally Posted by drk76 Yazıyı Oku
    2.50 den hisseden çıktık geri çekildi iyiki satmisiz dedim gel görki hisse bugün 3.44 tedbir gelirse geri çekilir bizde biraz hisse alırız bekliyorum
    Neden tedbir gelsınkı kardesım 130 mılyon işlem hacmi yapmıs anormal bir artış yok hersey usulune gore hareket ediyor 250 satana uzuldum millet bıktıydı ve suan bu rakamlar çok daha ucuz defter degerıne yenı geldı işine Bı bak istersen!!! Nedemek ıstedıgımı anlarsın

5.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    Bu hissede zarardaydim %17 karla ayrıldık sağol galip yine kazandık alip satmasını bilene senin hisselerinde her zaman kazanç var spegin hasisin hası 😀
    Galip de bir kağıdı kaldirddin mi tam goturuyor adam da para tonla 😀

6.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    Galip de bir kağıdı kaldirddin mi tam goturuyor adam da para tonla 😀
    bu galip şehir efsanesine dönüştü, hangi giden kağıt olsa altından galip çıkıyor(!)
    galip olmasaydı bu borsanın tadı tuzu olmazmış(!)

7. İsfin arkasından gider inş ....

8. Mesut niye sesin çıkmıyor kagıt kaç oldu bırdaha kimsenin vebaline girme oldumu!!!!

Sayfa 803/967 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •