Sayfa 819/967 İlkİlk ... 319719769809817818819820821829869919 ... SonSon
Arama sonucu : 7729 madde; 6,545 - 6,552 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

Yarın gider umarım yanılmam

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3.26 üzerinde roketler 3.14 direnç idi

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3. Genel kurul tutanaklarına baktım. Bu yıl toplantıya katılmamıştım. Katılmamamı gerektirecek bir durum da kalmamıştı. Hazirun cetvelinde hiçbir yatırımcı adına rastlamadım. Kendi kendilerine toplantı yapmışlar.

Hazin bir durum. Şirketi arayan, soran yatırımların durumunu merak eden bir avuç insandık.
    Zamanında şeffaf davranılmadığı için şimdi meydan dolandırıcılara sahtekarlara kalmış.

Küçük düşürücü bir durum.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

Merril alıp tekrar satıyor isbtr ve diğerleri beklenti ile gidiyor isgsy beklenti nedir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,022
     Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Genel kurul tutanaklarına baktım. Bu yıl toplantıya katılmamıştım. Katılmamamı gerektirecek bir durum da kalmamıştı. Hazirun cetvelinde hiçbir yatırımcı adına rastlamadım. Kendi kendilerine toplantı yapmışlar.

Hazin bir durum. Şirketi arayan, soran yatırımların durumunu merak eden bir avuç insandık.
    Zamanında şeffaf davranılmadığı için şimdi meydan dolandırıcılara sahtekarlara kalmış.

Küçük düşürücü bir durum.
    Ben de bulgur ve kefir ile idare ediyorum guc bela.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

6.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Ben de bulgur ve kefir ile idare ediyorum guc bela.
    Syg,
    Sen bence papagn gıbı bulgur kefır yazmaktan kafa bulfur gıbı olmus bır ınsan her yoruma bulgur kefır vs yazarak nasıl bır pıskolojıye sahıbtır çok merak edıyorum bence sen borsa oynama çunkı yan etkısı sende buyuk ızler bırakmıs

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,082
     Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Yarın gider umarım yanılmam

YArın oldu üstadım
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 819/967 İlkİlk ... 319719769809817818819820821829869919 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •