Sayfa 877/967 İlkİlk ... 377777827867875876877878879887927 ... SonSon
Arama sonucu : 7729 madde; 7,009 - 7,016 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Az kaldi, cok az kaldi. Ilk harekette direkt 4-5 araligi beklerim
    Bu söylediğine kendin inanıyor musun

2.  Alıntı Originally Posted by yerel Yazıyı Oku

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    Garantibankası bile bundan daha iyi pirim yaptı vertu gibi bir tahta bile tavan gidecekti nerdeyse, hedef zaten aldı başını gitti hubvc nerelerde, gözde bile piyasaya göre hareket ediyor bu sefil yaratık gitmez ...Bu gün ınfo dan 31 31 alıp verdiler biz satmadan gitmeyecek
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    Bu gün yolda yürürken eski kız arkadaşım denk geldi hemen ısgsy aldırttım arkadaşlarına alsın diye tembihledim kesin gider artık))))
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

5.  Alıntı Originally Posted by yerel Yazıyı Oku
    Kesinlikle inaniyorum, burada bezdirmeyi cok iyi yaptilar. Ilk %10 yukseliste ky elindekilerin yarisindan fazlasini satar, sonra arkasindan izler durur. Zaten suanda isgsy de zararda olan yoktur, tek kayip diger hisseler devre kese kese giderken burada yaşanan zaman kaybimiz. 2 yada 3 gun icinde bu dedigim olmazsa bende bisey bilmiyorum...

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    Hemen komşulara arkadaşlarına aldır bu fırsat ömürde bir kere ele geçer 2-3 içinde ama saat kaçta olur bu yükseliş ?

7.  Alıntı Originally Posted by brokers Yazıyı Oku
    Hemen komşulara arkadaşlarına aldır bu fırsat ömürde bir kere ele geçer 2-3 içinde ama saat kaçta olur bu yükseliş ?
    Sn brokers, uzun zamandir isgsy tasiyorsunuz, diger takip ettiginiz tum hisseler uzaya dogru giderken bunun izdirabiyla isgsy kin beslemeniz cok normal ama yuzdunuz yuzdunuz kuyruguna geldiniz, hadi yine iyisiniz, cok az kaldi yukselişe.

8.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Kesinlikle inaniyorum, burada bezdirmeyi cok iyi yaptilar. Ilk %10 yukseliste ky elindekilerin yarisindan fazlasini satar, sonra arkasindan izler durur. Zaten suanda isgsy de zararda olan yoktur, tek kayip diger hisseler devre kese kese giderken burada yaşanan zaman kaybimiz. 2 yada 3 gun icinde bu dedigim olmazsa bende bisey bilmiyorum...
    Haklı çıkmanı çok isterim ama hisse İSGSY olunca umutlarım tükeniyor tüm hisseler inanılmaz primler yaptılar bu halen yerinde sayıyor diyecek kadar az prim yaptı beni tek Umutlandıran gerçekten yerinin bu fiyatlar olmadığına emin olmam.bakalım bizi neler bekliyor özellikle cuma kapanışı yani haftayı kaçla kapatacak izleyelim ytd

Sayfa 877/967 İlkİlk ... 377777827867875876877878879887927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •