Sayfa 895/967 İlkİlk ... 395795845885893894895896897905945 ... SonSon
Arama sonucu : 7729 madde; 7,153 - 7,160 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1. tahta ivmelendi cumadan belliydi. cuma kapanışı 3 milyon alıcılı ptesi 600 bin satıcılı ama tavan olarak gercekleşti. ya açıkcıları avlayacaklar acıkcılar tavan kitleyecek hisseyi yada acıkcılara yol verilcek onlar basacak tahtayı aşagı. ben acıkcıları bagırttıracaklarını düşünüyorum çünkü güçleri olsaydı bugun bu harekete izin vermezlerdi tavandan satıp alttan alırlardı sabah bi açılış oyunu olmaz ise saat 3 e kadar oyalama sonra esas hareket olacaktır. 3 yıl önce gerel tahtası hergün aynı şekilde enayi acıkcılar sayesinde 5 tavan çekmişti

2. Cuma 3,80-3,85 lerden alıp satıyorduk salı 5,55 fiyatlarda .portföyün %10 satıldı.Alana hayırlı olsun.....

3. Hareketler çok hızlı....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,008
     Alıntı Originally Posted by brokers Yazıyı Oku
    Sn Dudu burdaki hikaye normal seyretmiyor zaten şirket değeri yok iştrakler falan hikaye....gerçek hikaye çok farklı diğer tahtalarda çıkar acısı üzülme
    Cok aci cektirdi bana cok..

Yine de kizgin degilim...

2 sene once cikip vakitlice Hekts'da pozisyonlandim..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,008
    Adama huzurla ekmek yedirmez bu...

Benden soylemesi..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    sıkıntı yok bizim arkadaşlara ufak bir ceza gelmiş...
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

7. Sağolun bizde iki gündür %30 taşıyoruz bakalım güzel kapatti
     Alıntı Originally Posted by ALİCAN Yazıyı Oku
    Buralara kadar taşıdık yeni gelenler de kazansın ��
    PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

8.  Alıntı Originally Posted by hknzn Yazıyı Oku
    tahta ivmelendi cumadan belliydi. cuma kapanışı 3 milyon alıcılı ptesi 600 bin satıcılı ama tavan olarak gercekleşti. ya açıkcıları avlayacaklar acıkcılar tavan kitleyecek hisseyi yada acıkcılara yol verilcek onlar basacak tahtayı aşagı. ben acıkcıları bagırttıracaklarını düşünüyorum çünkü güçleri olsaydı bugun bu harekete izin vermezlerdi tavandan satıp alttan alırlardı sabah bi açılış oyunu olmaz ise saat 3 e kadar oyalama sonra esas hareket olacaktır. 3 yıl önce gerel tahtası hergün aynı şekilde enayi acıkcılar sayesinde 5 tavan çekmişti
    O gün istese tavanı bozmazdi ama herkesi döktü oradan adam akıllı brute ve kredili işleme takilmadan götürüyor yarın 6 ya sırtını dayar inşallah

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Sayfa 895/967 İlkİlk ... 395795845885893894895896897905945 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •