Special Days Image
Sayfa 913/967 İlkİlk ... 413813863903911912913914915923963 ... SonSon
Arama sonucu : 7729 madde; 7,297 - 7,304 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    kaldık tek başımıza iyi mi....
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    Twitter de yada başka platformlarda uzun vadeci ky kalmamış sanki 🤣🤣

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
    burdayiz dostum ama ne tat var ne de keyif , zararda bekliyoruz

4. Bende de az miktar var maliyet icabı uzuncu olduk, malüm virüs sebebiyle. Bu tahtanın isfin ile ilişkisi nedir anlayamadım onda hareket olunca bu da hareketleniyor ama bu yukarıya isteksiz düşüşe daha istekli görünüyor.Ikınıyor ıkınıyor çıkaramıyor sonra çırrrr malı aşağıya boşaltıyor şey gibi benzetmek gibi olmasın. Robota bağlı herhalde yoksa spekde sağlık sorunu var demektir. Son satışla kasasında 160 milyon TL var sanırım adamlar bankaya koyup faiz almayı başarı görüyorlar. Halbuki HUBVC gibi bir STARTUP fonu kursalar şuanki piyasa değerinin 5 katı hayal değil fakat adamlarda TL var VİZYON yok.

5. 2-3 sene önce alıp satardım. Şu son haberlere bakıyorum da tam bir mefta görünümünde. Çok yazık olmuş eldeki şirketlere yatırılan paralara. Numnum vs değerli diye düşündüklerimiz bile yok fiyatına gitmiş.

tatilbudur, sportive filan da tamamı bitik korona krizinden çıkana kadar bunlara kaç defa bedelli yapılacak göreceğiz.

Yiyecek içeçek sektörü, turizm vs hepsi bitik. oteller kapalı adamlara yazılım yapsan ne olur.. Geçmiş olsun. Hayal kurmayın bence. Dfalarca 1.3, 1.6 liralardan alıp 2.5 civarından okutmuştum. Gördüğü seviyeler inanılmaz yüksek. hubvc nin filan gazıyla kitlemişler heralde bunu millete.

Kusuruma bakmayın. Şirketlerin durumunu sıralamak gerekirse: BAD-WORSE-THE WORST

6. İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş ("İş Girişim") 'nin 25 Mart 2020 tarihli yönetim kurulu kararı kapsamında, Ortopro Tıbbi Aletler Sanayi ve Ticaret A.Ş. ("Ortopro")'de %6,59 oranında 2.697.006 adet A Grubu payı bulunan Sn. Tolga Yalçınkaya'dan paylarının tamamının 3.500.000 TL karşılığında satın alınmasına karar verilmiş olup, pay devirlerinin tamamlanması durumunda İş Girişim'in Ortopro'daki pay oranı %97,22 olacaktır.

Pay devir sözleşmesi uyarınca devir bedeli olan 3.500.000 TL'nin 450.000 TL'si 25 Mart 2020 tarihinde nakden ödenmiştir. Sn. Tolga Yalçınkaya ile yapılan pay devir sözleşmesindeki şartların yerine getirilmesine bağlı olarak bakiye ödeme yapılacaktır.

7. Mahkeme den 2 gün önce anlaşmışlar mı yani. Bakalım nasıl yansıyacak. 27 mart a ertelenmişti diye hatırlıyorum en son mahkeme. Uzlaşma olması iyi ama ortopro tam kapalı kutu. Hala faal halde mi onu bile bilmiyorum. Aslında bu dönem ortopro gibi bir şirket için çok karlı olabilir ama bu vizyonsuzlar onu da batırmış olabilir.

ALP-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. %6,59 A grubu payı 3,5 milyona almışlar Bedava... Ortoprodaki payları %97,22 olacak. Mahkemeleri 2 nisan 2020 diye hatırlıyorum...

Sayfa 913/967 İlkİlk ... 413813863903911912913914915923963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •