Sayfa 923/967 İlkİlk ... 423823873913921922923924925933 ... SonSon
Arama sonucu : 7729 madde; 7,377 - 7,384 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1. Bizim kapıt sanırım yönünü şaşırdı bu ne arkadaş şaka gibi ?

2. Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında FLAP.E, GEREL.E, GLBMD.E, ISGSY.E, KAPLM.E ve TMSN.E paylarında 11/08/2020 tarihli işlemlerden (seans başından) 25/08/2020 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacaktır.

Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler; pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir.

SPK'nın 30/06/2020 tarihli kararı uyarınca Borsa İstanbul A.Ş. Pay Piyasalarında ikinci bir duyuru yapılıncaya kadar BIST-30 Endeksi dışında kalan paylarda açığa satış işlemleri yasaklanmıştır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by brokers Yazıyı Oku
    bürüt bitecek diye tahtaya gelmeyi düşünenler 5 kere düşünüp bir defa karar verin sonra burda ağlayanları teselli ile geçiyor günlerimiz..sonra gelip şirketler kıymetli falan yazıp kendinizi teselli edersiniz.............
    Dostum hisse burut takasa girmis, niye? alis firsati dedim alima girdim umarim pisman olmam

hisse icin ne dusunuyorsun ? durum degerlendirmesi yapabilirmisin ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by MATADOR-83 Yazıyı Oku
    Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında FLAP.E, GEREL.E, GLBMD.E, ISGSY.E, KAPLM.E ve TMSN.E paylarında 11/08/2020 tarihli işlemlerden (seans başından) 25/08/2020 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacaktır.

Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler; pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir.

SPK'nın 30/06/2020 tarihli kararı uyarınca Borsa İstanbul A.Ş. Pay Piyasalarında ikinci bir duyuru yapılıncaya kadar BIST-30 Endeksi dışında kalan paylarda açığa satış işlemleri yasaklanmıştır.
    Digerleri dandik hisse de ISGSY nasil bu kadar uzun sure Burut taksa girer hayret, neyse ben alis firsati dedim aldim ama umarim pisman olmam .

hisse degerlendirmesi yapamiyorum acikcasi, sadece dustu diye aldim

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
     Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    Dostum hisse burut takasa girmis, niye? alis firsati dedim alima girdim umarim pisman olmam

hisse icin ne dusunuyorsun ? durum degerlendirmesi yapabilirmisin ?
    bu hisse aşırı agrsiftir,beklenilenin tersine harket eder,bu benim3.bürüt takasım sanırım öyle çok pembe haya kurmayın her hangi bir rasyo ile hareket etmez,farklıdır akıl alır.......
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

6.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    Digerleri dandik hisse de ISGSY nasil bu kadar uzun sure Burut taksa girer hayret, neyse ben alis firsati dedim aldim ama umarim pisman olmam .

hisse degerlendirmesi yapamiyorum acikcasi, sadece dustu diye aldim
    Hayırlı olsun .... borsamız tekrar 1150-1180 lere gelecek gibi duruyor. 2 hafta bürüt takasta bir hareket beklemiyorum...6,60 lardan en fazla 7,20-7,50 lere gelir diye düşünüyorum... bugünlerde sp 500 direnç seviyelerine geldi buradan bir %10 çekilmede 5,-- leri de gösterebilirler.

hisse başı 3 dolar ciro (21 tl) mevcut. tatilbudurda payı %40 a çıkarsa ciro dahada artar.
    2018 eylülde 0,25 dolar fiyattan 2020 temmuz 1,40 dolar fiyatları gördük. Şuan 0,92 dolar dayız.
    Hisse 2 yıllıkdönemde sürekli yeni zirveler yapıyor.
    Alan pahalı almış gibi gözükmüyor....
    Yatırım tavsiyesi değildir...
    Son düzenleme : MATADOR-83; 11-08-2020 saat: 22:56.

7. Gözde Girişim iştiraki kümaşı 400 milyona satış için rekabet kurumundan izin bekliyor diye bir haber okumuştum. kümaşın yıllık cirosu 242 milyon dolar seviyesinde imiş...

İŞ girişimin iştiraklerinin cirosuda 220 milyon civarıydı sanırım...

8. TATİLBUDUR

9 Temmuz 2020 tarihli özel durum açıklamamızda, Çetin Yılmaz tarafından iştirakimiz Tatilbudur Seyahat Acenteliği ve Turizm A.Ş.'nin %20,00 (yüzde yirmi) oranındaki payının Şirketimize bilabedel devri ("Devir İşlemi") ile ilgili olarak Şirketimiz ve Çetin Yılmaz arasında Pay Devir Sözleşmesi Ek Protokolü imzalandığı ve Devir İşlemi'nin gerçekleşmesinin bazı şartların gerçekleşmesine bağlı olduğu bildirilmişti. Söz konusu şartlar gerçekleşmiş olup 14 Ağustos 2020 tarihi itibari ile Devir İşlemi tamamlanmış ve Tatilbudur'daki pay oranımız %40,00 (yüzde kırk) olmuştur.

Sayfa 923/967 İlkİlk ... 423823873913921922923924925933 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •