Sayfa 925/967 İlkİlk ... 425825875915923924925926927935 ... SonSon
Arama sonucu : 7729 madde; 7,393 - 7,400 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by brokers Yazıyı Oku
    özelden soru soran arkadaş;
    daha önceki yazılarımı okuyun sorulan sorular o kadar acemice ki cevap vermek gerçekten abes borsada ki şirketlerin çoğu primli,sp dow dax eski tarihi zirvelerini yoklar iken biz banka satışları ve akdeniz gereginliğinden dolayı geride kaldık eğer dış borsalar bozar geriye gelirse biz bi durun eski zirvemizi görmedik diyemezsiniz!tahta ile ilgili olarak ise her zaman yazdım haraketlerin sert acımasız olduğunu yeni zirve tazeler mi bilinmez tahacının kafasındaki hiç bir şeyi kimse bilmez karısı bile...
    Ne ka güzel açıklamışsınız. Dışarısı düşecek; biz de düşeceğiz maalesef(Endeks yorumum beni bağlar ama ciddi bir kanal desteği var grafik der ki :1050 desteği tutmazsa beni kimse tutamaz.Hisse için hislerim ise; Zirve kısa vadede görülmesi olası görüyorum ama karısı! Bilmiyorsa biz nerden bilelim değil miGrafik atardım ama şimdi yeri değil ?Not: mesaj atan ben değilim bu arada

Selâmün aleyküm
    Daha once 7.90 dan alıp 8.30 dan cıkmıştım.Elıme gecen parayla 23 ten FENER aldım bugun 31 densattım.Elıme gecen paranın bır kısmıyla 1600 lot 8.53 ten tekrar ISGSY aldım.Hadı hayırlısı .2 ay bu kagıdı bekleyecem .Beklentım cok fazla.Neden 15-20 bandını gormıyelımkı sebepmı var. YTD
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
     Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    Selâmün aleyküm
    Daha once 7.90 dan alıp 8.30 dan cıkmıştım.Elıme gecen parayla 23 ten FENER aldım bugun 31 densattım.Elıme gecen paranın bır kısmıyla 1600 lot 8.53 ten tekrar ISGSY aldım.Hadı hayırlısı .2 ay bu kagıdı bekleyecem .Beklentım cok fazla.Neden 15-20 bandını gormıyelımkı sebepmı var. YTD
    helal sana mükemmel bir ticaret yapmışsın....
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    4 günde %100 bekleyen arkadaş ne yaptı acaba....
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

5.  Alıntı Originally Posted by brokers Yazıyı Oku
    Beklentiler Rtabl gerçekler isgsy 😂😂

6.  Alıntı Originally Posted by brokers Yazıyı Oku
    arkadaşım herşeyi bilirim edasında konuşarak bu işi bildiğini zannediyorsun sanırım 4 gün değil 10 gün dedim o gün tahtada 400 küsür bin lot olduğu için acaba olurmuki diye düşündüm burası borsa herşey mübah bu piyasa neler gördü neler zannedersem sende hafıza sorunu mevcut hani herkeze diyorsunya geçmiş sayfaları oku diye bi zahmet okuda 4 günde mi yoksa 10 gündemi diye yazılmış kaldıki tekrar söylüyorum beklentim değil sadece tavanda bekleyen miktarına göre yazdım benim hedefim gerçekleşirde sen buralarda kurur gidermisin işte bunu bilemiyorum kal sağlıcakla

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
     Alıntı Originally Posted by Mustang07 Yazıyı Oku
    arkadaşım herşeyi bilirim edasında konuşarak bu işi bildiğini zannediyorsun sanırım 4 gün değil 10 gün dedim o gün tahtada 400 küsür bin lot olduğu için acaba olurmuki diye düşündüm burası borsa herşey mübah bu piyasa neler gördü neler zannedersem sende hafıza sorunu mevcut hani herkeze diyorsunya geçmiş sayfaları oku diye bi zahmet okuda 4 günde mi yoksa 10 gündemi diye yazılmış kaldıki tekrar söylüyorum beklentim değil sadece tavanda bekleyen miktarına göre yazdım benim hedefim gerçekleşirde sen buralarda kurur gidermisin işte bunu bilemiyorum kal sağlıcakla

pardon

10 günde de %100 yapmadı k bakma evet başkaların dediği olursa ben çok kötü oluyorum...bu dediklerini kulağıma küpe yaparım...bir daha da konuşmam...unutma ki sen buraya gelen belki de 100.kişisin senin gibi çok adam geldi geçti..tawanda isterse 50 milyon lot yazsın diğer günün göstergesi değildir...

Al satlarla ve lot sayımı 2000 adete cıkartarak malıyetımı 8.25 e kadar dusrdum.
    Bu hafta pek hareket olmıyacak gıbı.Ama onumuzdekı hafta bızım gunumuz
    YTD
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

Sayfa 925/967 İlkİlk ... 425825875915923924925926927935 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •