Sayfa 932/967 İlkİlk ... 432832882922930931932933934942 ... SonSon
Arama sonucu : 7729 madde; 7,449 - 7,456 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    gel, gel sen! alacaksın bu malları kucağına kademe boşalatarak nasıl satacakın o malları geleceksin yukarı.....başbaşa kaldık sayılır gel sen....!
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    gel..........................

3.  Alıntı Originally Posted by brokers Yazıyı Oku
    gel..........................
    Ne dediğinizi anlamadım ama başbaşa kalma konusunda yanılıyorsunuz 😁

4. Hedef Nedir? sakıcası yoksa Allah Herkezin Gönlüne göre Versin

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Yillarca tasidim ve sunu dedim..

"Biz satmadan gitmez.."

Kimisi anladi kimisi anlamadi ne dedigimi..

2.15 maliyetli yuklu ve 6-7 yil tasidigim mali 2 sene once 2.54 den verdim ve hareket basladi..

Syg,
    Sizi burada yazarken görmek güzel
    The man who passes the sentence should swing the sword

6. Tatlıcıya güzel bir ders verdiler bugün😁 Cami duvarına işedi ) E.Ç. Midir sn. Broker sizce...

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    evet yeni üyelerimiz hoşgeldiniz sefalar getirdiniz.bu gün twiter da yazıldı bi güzel pazalama faaliyetlerine başlanıldı..bu beklediğim bir şeydi ki ali denen eleman izmdc ıhlas gibi yine bu ********in tahtalarını pazarladı bunda da aynı şey, fakat burda amatörlük hakimdi...%10 mal tutuyorum devre kesitiği için özür.sadece kısa bir ara burda olmayacağım sadece bir mola...enver sende 1,80 den beri benden alamadığın 80.000 adet malına kavuştun gözün aydın...ama tekrar döncem iyi akşamlar
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

Bu hissenin spekülator, ü herkesin düşündügü gibi e.ç degil bu hisse iki yıldır galip, in kontrolünde e.ç denilmesinin sebebi mkk, ya satış için başvurması burda e.ç kullanıldı sadece çünkü ortada albrk olayı vardı.
    Göz olanı akıl olacagı görür..

Sayfa 932/967 İlkİlk ... 432832882922930931932933934942 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •