Sayfa 933/967 İlkİlk ... 433833883923931932933934935943 ... SonSon
Arama sonucu : 7729 madde; 7,457 - 7,464 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by brokers Yazıyı Oku
    evet yeni üyelerimiz hoşgeldiniz sefalar getirdiniz.bu gün twiter da yazıldı bi güzel pazalama faaliyetlerine başlanıldı..bu beklediğim bir şeydi ki ali denen eleman izmdc ıhlas gibi yine bu ********in tahtalarını pazarladı bunda da aynı şey, fakat burda amatörlük hakimdi...%10 mal tutuyorum devre kesitiği için özür.sadece kısa bir ara burda olmayacağım sadece bir mola...enver sende 1,80 den beri benden alamadığın 80.000 adet malına kavuştun gözün aydın...ama tekrar döncem iyi akşamlar
    Sn brokers daha ayin yapacaktık neyse iyi sabır varmış bravo. Hayırlı olsun biz biraz ayin yapalım o vakte kadar bakalım tatlıcı vs hepsi dümen bekleriz zaman çok

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
     Alıntı Originally Posted by Hesse Yazıyı Oku
    Sn brokers daha ayin yapacaktık neyse iyi sabır varmış bravo. Hayırlı olsun biz biraz ayin yapalım o vakte kadar bakalım tatlıcı vs hepsi dümen bekleriz zaman çok
    yeterli çoğunluk şu an sağlanmış ayin için ;ağlayan lanet eden beddua edenler azalsın tekrar gelcem .......
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

Galip bir çok hissede operasyonlarına son sürat devam ediyor ama ismi eskisi gibi hisselerde anılmıyor buradaki operasyonunda iki manipulator ismini kullandı ama forum ahalisi sadece birinin olabileceğinde hemfikir oldu diğer kullandığı kişi a.t idi siz siz olun önünüze konan her yemeği yemeyin
    Göz olanı akıl olacagı görür..

Bu arada hisseye arada bir girip çıkan doce ve citi g. Investment bu bile herseyi açıklıyor aslında....
    Göz olanı akıl olacagı görür..

5.  Alıntı Originally Posted by brokers Yazıyı Oku
    yeterli çoğunluk şu an sağlanmış ayin için ;ağlayan lanet eden beddua edenler azalsın tekrar gelcem .......
    Tabiki her zaman kapımız açık size bu arada sadece ben kaldım sanırım ama ben öyle kolay kolay pes etmem 6-7 yıl buralardayım ayinlere de şenliklere de bekleriz...

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
     Alıntı Originally Posted by Hesse Yazıyı Oku
    Tabiki her zaman kapımız açık size bu arada sadece ben kaldım sanırım ama ben öyle kolay kolay pes etmem 6-7 yıl buralardayım ayinlere de şenliklere de bekleriz...
    gelcem ereğli ve papildeki işleri bitireyim döncem....
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    haydi bakalım..

Abi hareket başladı yeni kanal trendine giricez de
    Nerede bu eski arkadaşlar hep yorum larinizi okurdum en üyelik açtım geldim
    Ayin başlamadimi yoksa daha

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 933/967 İlkİlk ... 433833883923931932933934935943 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz