Sayfa 938/967 İlkİlk ... 438838888928936937938939940948 ... SonSon
Arama sonucu : 7730 madde; 7,497 - 7,504 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

Herkese iyi bir hafta diliyorum bol, hayırlı kazançlar
    Bakalim bu hafta karakacanimi kuheylanimi oymicaz yoksa gene tosbikmi

Redmi Note 9S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by brokers Yazıyı Oku
    5.raud başlıyor desenerıng kana doysun.....en tehlikeli güç ertelenmiş güçtür.....
    Üstad bu hafta bi hareket olur mu sizce. yasaktan sonra hemen toparlandı ve eski yerine geldi ama baya bi durağan ilerleyemiyor.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
     Alıntı Originally Posted by kimyager_06 Yazıyı Oku
    Üstad bu hafta bi hareket olur mu sizce. yasaktan sonra hemen toparlandı ve eski yerine geldi ama baya bi durağan ilerleyemiyor.
    haftayı bilmem bu halde kimseye mal veremez bir iki defa girişimi oldu ama spk hop deyince hep yukarı sürdü.....13 milyon lotu var elinde, maliyeti çok düşük dikkat edin....ben fahri üyeyim artık elim çok az. arada girip bakarım öyle sadece ekranımda bile yok o derece yani....
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

Alıntı Originally Posted by brokers Yazıyı Oku
    haftayı bilmem bu halde kimseye mal veremez bir iki defa girişimi oldu ama spk hop deyince hep yukarı sürdü.....13 milyon lotu var elinde, maliyeti çok düşük dikkat edin....ben fahri üyeyim artık elim çok az. arada girip bakarım öyle sadece ekranımda bile yok o derece yani....
    Cevap verdiğiniz için öncelikle teşekkür ederim. 5. round başlıyıyor diye söyleyince bende yükseliş bekliyorsunuz diye algıladım yada bu şekilde anlamak istedim sanırım

Mali vereceğini sanmıyorum ???
    (Kişisel tahminimce)

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    yeni yılda yüzü gülsün umarım tüm yatırımcıların.........hayırlar getirsin....o hariç.......
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

Herkese sağlıklı bir yil diliyorum Ortaklar.. en cok buna ihtiyacimiz var sagligimiza...
    Borsaya gelince kazancimizin da allah hayirlisini versin..
    Umarim berektli herkesin yüzünün güldüğü bir yıl olur milletimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum

8.  Alıntı Originally Posted by brokers Yazıyı Oku
    yeni yılda yüzü gülsün umarım tüm yatırımcıların.........hayırlar getirsin....o hariç.......
    Sn broker tecrübeli bir yatırımcısınız ekranınıza tekrar alacağınız naçizane düşünüyorum. İzlemeye devam... yeni yılın ilk haftalarının hareketli geçeceğini ile ilgili ufak bir not düşeceğim sadece )

Sayfa 938/967 İlkİlk ... 438838888928936937938939940948 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •