Sayfa 951/967 İlkİlk ... 451851901941949950951952953961 ... SonSon
Arama sonucu : 7730 madde; 7,601 - 7,608 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by brokers Yazıyı Oku
    sen tahatacı olsan 30 lira bandından işbankasının satacağı malı alırmısın?hemde 8 milyon lot 240 milyon lot yapar......kaç para kazanacak tahtacı...kurtarmaz ,30 liradan o kadar malı alsaydı 100 tl hedef olurdu tahtacı kime satacak ayrıca işnakasının daha yukarıdan mal satmayacağının garantisi yok iken o iş olmaz
    kent değin tahtayı da yabancı biri yapmadı ayrıca o parmak bu gün burda enter tuşuna basan parmak ile aynı parmak

Ediyorsa edecekse alırım
    yok şişiripte patlatmaktan bahsediyorsanız
    ben bi hisseye etmeyeceği parayı vermem.

2. Mal iş grubunda ve toplu -24 milyon,
    Şirket fiyatla ben ilgilenmem der haklı,
    Gerçek Yatırımcı şirketin potansiyel değerine bakar haklı,
    Şirket tahtacıya mal vermeye çalışır tahtacı ver aşşağıdan alayım der ama aslında şirket tahtacıdan kurtulmak için hamle yapmış olduğunu ve durumu manüple ettiğini varsayan yatırımcılar haklı)
    Teknik taktik olarak bakanlar dip der haklı olabilir?
    Şirketin elindeki yatırımlarını acaba satacak pastayı tahtacıya kaptırmak istemiyor mu düşüncesinde yatırımcı varsa bence o da haklı
    Ben fiyata bakmam şirket elindeki değerleri ben biliyorum beni ilgilendirmiyor gelecekte bu fiyatlar çok komik kalacak tahatacı ister alsın ister satsın, keşke bu fiyatlar biraz daha geri gelsede daha çok alabilsem, bu fiyatlar bulunmaz fırsat benim için diyen birilerinin de haklı olma ihtimali bence var
    Özetle herkes haklı.
    Zaman ne gösterir ne olur bende haklı olarak merak ediyorum
    Kalın sağlıcakla...

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    Her insanın görüş ve fikrine saygı duyarım son söz olarak ilizyon tehlikeli bir olgu veya eylemdir rüya veya uykudan kimi insanlar öpücük ile uyandırılır kimilerinin uyanması için üzerlerine kızgın yağ dökülür...derin uyku iyi değildir...benim için bu tahta da bu sayfa da bitmiştir..
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

1.35 maliyeti vardı 15k hey gidi günler hey
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

5. KAP HABERİ....

Şirketimiz'in 24 Haziran 2021 tarihli ve 612 sayılı Yönetim Kurulu Kararı ile Şirketimiz portföyünde yer alan mevcut girişim sermayesi yatırımları ile portföyde yer alacak yeni girişim sermayesi yatırımlarından oluşan portföyün yönetilmesi için Maxis Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi A.Ş.'den portföy yönetim hizmeti alınabilmesi amacıyla Sermaye Piyasası Kurulu'na başvuruda bulunulmasına karar verilmiştir.

Murat müdür işin içinden çıkamamış yardım istiyor
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

Murat müdür kim la
     Alıntı Originally Posted by enigma Yazıyı Oku
    Murat müdür işin içinden çıkamamış yardım istiyor
    Redmi Note 9S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bu sirket istirakleri kar ediyor mu acaba yillardir cok az kar var bunun sebebi nedir acaba ?
    Yatirim tavsiyesi degildir

Sayfa 951/967 İlkİlk ... 451851901941949950951952953961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •