Sayfa 890/967 İlkİlk ... 390790840880888889890891892900940 ... SonSon
Arama sonucu : 7729 madde; 7,113 - 7,120 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1. Bu adam saf galiba 1 sayfada bile sürekli fikir değiştirmiş. Bu hisseyi sürekli kötüleyip halen hisse sahibi olmak bana kalırsa kötü niyetli olmaktan başka bişey değil. Gözünü para hırsı bürümüş insanlar kendilerini de satarlar. Bizler ise hisse satarız ve kârı cebimize koyarız. Sonra yine alırız sonra yine satarız ama alıp sattıklarımız hisselerdir, kendimiz değil.
    Hisseye 2,80 gibi ortalama ile yakın süre önce girmişisiz , hisse %50 prim yapmış şu an %35 lerde bugün daha %5 yapmış durumdayken saf saf konuşmalar. Evet kötü niyetli mahluk evet, tüm akrabalarıma aldırdım. Senin gibi aylar yıllar bekleyip diğer hisseleri izlemedim. Zamanı geldi aldım , kendimce zamanı geldiğinde de satarım. Ama senin gibi sürekli insanları ve hisseleri kötüleyerek değil. Kendinizi satacaksınız para diye. Arkadaş işte bu yüzden dirsek çürüttün sen bu sayfalarda aylarca. Allah herkesin gönlüne göre verir. Ben böyle adice bir tavır görmedim.
    İnsan biraz utanır ve yazarken kendisine olan saygısını düşünür. Yazık. Acınacak bir hal.

Asıl konumuza gelince ben, Matador kardeşimiz gibi Mikla’nın değerini bilmiyorum eğer doğruysa güzel. 2018 Aralık bilançosunda İstanbul Yiyecek İçecek şirketinin tamamı 35 milyon TL gösterilmişti. Oyle ya da böyle kötü bir rakam da olsa bu satış bu saçma sektörden çıkmak için iyi bir satış. Koskoca girişimin yeme içme saçmalığında başından beri olmaması gerekirdi bence. Bu nakti umarım iyi kullanırlar.
    Ben kâr cebe yakışır mantığı ile ptesi vereceğim. Yüksek açarsa da açmazsa da ptesi vereceğim. Bu aşamada hisse sert hareketlere gebe bu kesin. Olumsuz bir hal yok. Allah bin bereket versin diyerek veda ederim. Ama asla isgsy nin kötü olduğundan değil, kâr benim için kafi ise kısa sürede veririm.Borsa uzun bir süreç, kâr realizasyonu olursa aşağıdan yine deneriz şansımızı. Geri gelmezse rızkımız bu kadarmış deriz. Piyasada fırsatlar bitmez. Her yıl 2 defa %50 yakalasanız ve bunu istikrarlı hale getirseniz bu inanın muazzam. Bana yetiyor. Değerlemem de bir değişiklik yok, bu şirketin ederi 7 TL. Daha çok girer çıkarız.
    Ptesi ola hayrola. Kalacak olan arkadaşlara da şimdiden bol kazanç dilerim.
    Seni de Allah’a havale ettim, umarım bir gün fani bir insan olduğunu ve de kendine saygı duymayı öğrenirsin. Ağlak ezik.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    Sana diyecek bir şey yok 10 kademelik adamlara yazacak hiç bir şey yok 10 kademelik adam....
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

3. Satış fena değil bence .Yiyecek içecek grubundaki diğer şirketler daha da değerli .Hisselerimin çoğunu kaptırdım bu haberle tamamıyla girmek isterdim .

4. Polemik bir yana gerçekten de Tekkeyi bekleyenler çorbayı içti .

5. Benim favori hissem idi bunun için İzmdc,Turcas,Ayen den vazgeçtim kısmet artık .

6. Bu haber ile şirketin yaşadığını bu yönetici arkadaşların bir iş yaptığını en azından anladık 2 yıldır ne bir girişim ne bir çıkış olmuştu

7. Dağ fare doğurdu arkadaşlar. Kimseyi umutlandırmayın bence. Tek pozitif taraf şirketi bütün olarak satamayacaklarını akıl etmiş olmaları. Ama satılan fiyatların çok düşük olduğu kanaatindeyim.

ALP-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by makifkara Yazıyı Oku
    18 milyon dolar yatırdığın şirketi 7 sene sonra 4 milyon dolara sat büyük başarı tebrik etmek lazım.
    bu bilgi nerede görünüyor ?

Sayfa 890/967 İlkİlk ... 390790840880888889890891892900940 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •