Sayfa 871/967 İlkİlk ... 371771821861869870871872873881921 ... SonSon
Arama sonucu : 7729 madde; 6,961 - 6,968 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1. 13 yıldır borsadayim. Uzun vadeli yatırım yapsaydik dünyaları kazanırdin. Nice kağıtlar sattıktan sonra kaç katına çıktı. Bilmek ayrı uygulamak apayrı bir şey...

SM-M105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sirasi geldi sanki. Dünkü düşüş sankinl roketlemeden önceki son silkeleme gibi geldi bana acikcasi düşmesi için hiç bir neden yok, elindekileri kaybeder daha aşagi salarsa, hissenin degeri hergecen gun daha da dillenmeye başliyor

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    Piyasa yapıcılığının bu hisseye etkisi sıfır.!zaten alım satımları kap da yayınlıyolardı 250 lot alıp satmaktan öteye gitmiyordu...yani piyasa yapıcısı varmış yokmuş çok önemli değil ki zaten piyasanın hükmettiği bir senet değil bu senet...2.si ellerindeki şirketlerin değerini yada ne kadar büyüdüğünü tam olarak kimse bilmez şirket açıklama yapmayınca siz gece gündüz şu şirket bu kadar eder diğeri şu kadar eder diye hiç durmadan yazsanızda bir şey farketmez..son bir yada thy gibi bir tahta bile %30 prim yaptı saçma sapan tahtaların hepsi aldı başını gitti bu tahta gitmez hele de biz satmadan asla gitmez ben ümidimi kestim artık izlemiyorum bile tüm her kes bu saçma tahtanın başında bulunan iş bankası etiketine kandı iyi yönetilen bir şirket değil bana göre... gitmez burası ...iş bankası baskılıyormuş yazmış birisi iş bankası hesabı kimde ise o da yapar aynı şeyi gider akbanktan satarım yine baskılarım..1-2 tane soytarının elinde bu tahta yabancı falan da hikaye yabancı ne etsin bunu....
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

4.  Alıntı Originally Posted by brokers Yazıyı Oku
    Piyasa yapıcılığının bu hisseye etkisi sıfır.!zaten alım satımları kap da yayınlıyolardı 250 lot alıp satmaktan öteye gitmiyordu...yani piyasa yapıcısı varmış yokmuş çok önemli değil ki zaten piyasanın hükmettiği bir senet değil bu senet...2.si ellerindeki şirketlerin değerini yada ne kadar büyüdüğünü tam olarak kimse bilmez şirket açıklama yapmayınca siz gece gündüz şu şirket bu kadar eder diğeri şu kadar eder diye hiç durmadan yazsanızda bir şey farketmez..son bir yada thy gibi bir tahta bile %30 prim yaptı saçma sapan tahtaların hepsi aldı başını gitti bu tahta gitmez hele de biz satmadan asla gitmez ben ümidimi kestim artık izlemiyorum bile tüm her kes bu saçma tahtanın başında bulunan iş bankası etiketine kandı iyi yönetilen bir şirket değil bana göre... gitmez burası ...iş bankası baskılıyormuş yazmış birisi iş bankası hesabı kimde ise o da yapar aynı şeyi gider akbanktan satarım yine baskılarım..1-2 tane soytarının elinde bu tahta yabancı falan da hikaye yabancı ne etsin bunu....
    Nedense senin yorumları okudum mu satış emri veresim geliyorbence sen baskılıyorsun bu hisseyi..ytd

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    Sen gücün ne kadar yetiyorsa al hatta bir ara buraya gelip havalı civalı yazılar yazan birisi vardı tüm akrabalarıma aldırdım diyordu 2 günde tüydü gitti..tüm arkadaşlarınıza eş dostlarınıza aldırın o zaman senedin daha iyi performans sergilediğini görürsünüz..birileri yine işfin ile kıyaslıyordu ama beyni çok iyi çalışan bu arkadaşımız işfın ın 0,80 krş dan 10 a gittiğini ya gözden kaçırıyor yada beyni o kadar basıyor..burda herkesin iyi şeyler duymak istediğini görüyorum iyi olan bir şey var ise yazalım ama allayıp pullayıp bu çamur çukurunda çırpınmak saçma şimdi bu yazıyı okuyan şunu diyebilir beğenmiyorsan sat git...onunda zamanı gelecek işte o zaman buraya esas yazmak istediklerimi yazacağım..!
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    Bu rezil tahta şimdi de endex tahtası gibi hareket ediyor alın kendiniz bakın endex nerelere gitmiş bu zavallı nerelerde
    https://postimg.cc/y3TW44r1

7. İş Girişim iştirak satışı olduğunda güzel yerlere gelebilecek bir şirkettir. Çok profesyonel bir ekip tarafından yönetiliyor. Aşırı temkinliler. Piyasada bu kadar iflas ve konkordato varken en az 2-3 yatırım yapabilirlerdi.Kasada 75 milyon nakit mevcut.
    İŞ bankası start up şirketlere, kredi kullandırdığı ve ödeme sorunu yaşayan şirketlere iş girişim ve maxis sayesinde yatırım yapabilirdi.Kriz piyasasının Cumhur başkanının Amerika ziyareti ile bittiğini düşünüyorum.....

8. ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

Aldık biz canım aldık sen rahat ol....

Kimsenin olumsuz sözlerine kulak asmayın, onlar köylü kurnazlığı ile düşünüp “herkes alırsa benim hissem gitmez” mantığı ile olumsuz yazacaktır. Siz bildiğiniz doğrudan hedeften inancınızdan şaşmayın. 2 masa 1 sandalye şirketleri uzaya çıkar gibi çıkıyor ve gün gelip düşüyor , bunlar çok doğal. Bu piyasada içi dolu olan kaç şirket var ..
    Akrabalara da eşe dosta da aldırın, sizin alacağınız 200-300k lot ile bişey olmaz.

Kimse buraya yazmıyorsa; hisse sahibi değildir yaklaşımı yanlış. Ben günlerdir okuyorum sizi ama bilmeyen arkadaşlar diğerlerini kazaya uğrayacak şekilde istemeden yanlış bilgi vermemeli. Piyasa yapıcılığının bitmiş olması zaten asla negatif değil ama pozitif anlam yüklemek de doğru değil. Ancak artık rağbet görüyor olduğu anlamına gelir ki zaten uzun zamandan beridir de kotasyonunda bir sıkıntı yok.

Daha önceki hissem Tmsn’da güzel bir forum ortamı yakalamıştık, burada da art niyetli kişileri muhattap almayarak bunu sağlayabiliriz. Borsada çakal yatırımcı değil uyanık değer yatırımcısı olunmalı.

Daha önce kendi sayfamda paylaşmıştım şirketlerin kabaca ederlerini ama mesela tatilbudur için bir konuyu atlamışım geçen hafta fark ettim , onu da bilahare paylaşırım dilimin döndüğünce.

Bol kazanç hepinize.
    Allah herkese gönlü kadar versin..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 871/967 İlkİlk ... 371771821861869870871872873881921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •