Sayfa 909/966 İlkİlk ... 409809859899907908909910911919959 ... SonSon
Arama sonucu : 7727 madde; 7,265 - 7,272 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    [QUOTE=Filozof;4161498]boşuna uğraşmasınlar yapay zekayla mapay zekayla borsada hisse almak satmak için emir veriyoruz iş yatırıma ya almıyor ya satmıyor ya da hata veriyor![/QUOT

Sert düşüşlerin yada yükselişlerin olduğu zamanlarda tüm bankalarda aynı problme var aracı kurumlar bu yönü ile daha güvenilir..
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

2. #ISGSY 8 sene önce 17 milyon 800 bin Dolara( 108.500.000 TL) satınaldığı NUMNUM u Üçe bölüp 3 de 2 sini toplam 24 milyon TL ye satması nasıl bir ticaret mantığıdır? elde kalan kısım(MİKLA) en az 85 milyon TL etmeli ki maliyetine gelsin.8 yıllık bekleme süresini saymıyorum. Bu kadar senedir hiç mi değerlenmemiş bu yatırım? Tuhaf işler bunlar.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
     Alıntı Originally Posted by Vedadus Yazıyı Oku
    #ISGSY 8 sene önce 17 milyon 800 bin Dolara( 108.500.000 TL) satınaldığı NUMNUM u Üçe bölüp 3 de 2 sini toplam 24 milyon TL ye satması nasıl bir ticaret mantığıdır? elde kalan kısım(MİKLA) en az 85 milyon TL etmeli ki maliyetine gelsin.8 yıllık bekleme süresini saymıyorum. Bu kadar senedir hiç mi değerlenmemiş bu yatırım? Tuhaf işler bunlar.

hesaplama yönteminiz yanlış bayım
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    İçlerinde en çok para verilerek alınan mikla halen ellerinde diğer iki markada haeln iş girişimin elinde satılanlar belli yalnız şirket kap açıklamalarını daha düzgün açıklayıcı yapabilir bu konuda iş girişim şirketi adeta kapalı kutu..favori hissem ısgsy yalnız bi gözüm de afyon da ordaki grup da güzel hazırlık yapmış bu ara bir geçiş mi yapsam diye aklımda deli sorular...

5.  Alıntı Originally Posted by brokers Yazıyı Oku
    hesaplama yönteminiz yanlış bayım
    Bence hem zaman maliyeti,hemde büyümeyesine bakınca işgirişim bu işden zarar etmiş belli,
    Aradan geçen onca yıl ve sonuç belirttiğiniz gibi 3 e bol ve sat sattığın para para değil,
    Umarım daha doğru yatırımlar yaparlar,
    Onca parayı borsada 30 kağıdına koysalarmış daha çok kazanırlarmış

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
     Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Bence hem zaman maliyeti,hemde büyümeyesine bakınca işgirişim bu işden zarar etmiş belli,
    Aradan geçen onca yıl ve sonuç belirttiğiniz gibi 3 e bol ve sat sattığın para para değil,
    Umarım daha doğru yatırımlar yaparlar,
    Onca parayı borsada 30 kağıdına koysalarmış daha çok kazanırlarmış

peki sattığı bu şirketi kaç liraya mal etmiş de satmış bir fikriniz var mı?

7. Hesabım yanlış değil sayın brokers, yatırım tutarı tam olarak 17. 830. 000 abd doları, kendi sitesinde var bu rakam. elde kalanların en azından 85 milyon tl etmesi gerekli ki dolar bazında yatırdığına eşit olsun. ayrıca 8 yıllık da faiz getiri kaybını da ekleyin. ben başarısız bir yatırım demek için elde kalan kısmı kaça satacaklarına bakmak gerekir diyorum. Şirketin satılan kısmı kaça malettiği açık değil biliyorsanız yazın.

8. ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

Alıntı Originally Posted by brokers Yazıyı Oku
    peki sattığı bu şirketi kaç liraya mal etmiş de satmış bir fikriniz var mı?
    Yıllar önce detay takip ederdim ama baktım nal topluyor çekildim yana,
    Geçen arkadaş yazınca fark ettim ve yazısındaki rakamdan yola çıktım ilk alım fiyatı 100 milyon tl ye karşılık gelen dolardan 18 milyona yakındı yanlışım yok ise,yada 100 milyon tl lerden aldığını bahsetti 3 e bölünüm 1 birimini 25 milyon civarına satmış ,yıllarca bekleyip aldığın rakamkara yakın satmak nasıl ticaret deim ama,ilk alım rakamında arkadaş yalnış yazdı ise alıntılayıp bende yanlış ortak olabilirm ,hemen düzeltirim,

Bu arada isgsy işini kötü yapmıyor aksine ort. larınüzeeimde iş yapıyor ama daha iyi şekilde sektör ve şirket seçimi yapılsa ,borsada değerinede artı katkı ,özsermaye artışınada ciddi katkı yapar,

Ama yıllar önce 18 milyonluk yatırım yapıp para bağladığın işten ,mevcud işi 3 e bölüp 1 birimi 25 lere yakın satıp diğere birimlerindende yılların faiz kaybı artı ticari karıda eklemn lazımki kar edildi densin,şuanki durum sanki bunu göstermiyor,ama yatırımcısı için umarım diğer iki kalem çok değerlidirde ky ni yüzü güler,

Borsamızda en haklı ky ama en çokda mağduriyet haksızlık ky ye yapılıyor,hemen her şirkette umarım bşrşeyler değişir düzelirde bu ky aleyhine olan yapı düzelir artık

Sayfa 909/966 İlkİlk ... 409809859899907908909910911919959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •