Sayfa 941/967 İlkİlk ... 441841891931939940941942943951 ... SonSon
Arama sonucu : 7729 madde; 7,521 - 7,528 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

Alıntı Originally Posted by brokers Yazıyı Oku
    bu gün sınır yok ama ahım var envere gittiği her delikte bende varım geçen hafta sonu alsancakta toplantıya gelmedin mi enver...masanızda izmrr d nin patronu da vardı...paylaştınız paraları

sarkusaynda o yok erbos bilmem select ara operasyon yalpıldı kredili oynayanları bitirmek için oynadılar...
    Üstad eline emeğine sağlık bilgiler için kendi adıma çok teşekkür ederim. Rabbim emeklerinin karşılığını yedirmeyi nasip etsin sana

2.  Alıntı Originally Posted by brokers Yazıyı Oku
    Benim burda işim bitti kesinlikle bir daha bu tahtayı almam elimde kalanları da satmam......1,50 den geldi 20 oldu kar marjı kapandı benim için burdan kalkıp 40-50 olsa kazanacapım para yüzde yüz risk aşırı yüksek artık işim olmaz tahta işe yaramaz demiyorum burası büyülü bir dünya realist düşünmek lazım endex 150.000 de 1-2 adet buna benzer tahta buldum 10 lot 50 lot alıyorum hemde alt kademlere pasife yazarak benim için dinlemme zamanı başından sonun kadar bu tahtada psikoljik baskıya mağruz kalan kazanan arkadaşlara ne mutlu ama dediğim gibi bu tahta benim için artık yatırım yapılamaz grupta ekranımda da yok....
    Eyvallah karar sizin tabiki benim ki de bir latife. Benim daha işim bitmedi dediğim gibi kalan lotlarım için maliyetim eksi satmam kafamda bir hesap var onu sonuna kadar kovalayacam beni bağlar tabiki. Pisada bir çok dümen dönüyor bunlrı yenmenin tek yolu sabır ve tabiki strateji( bilgi ve tecrübe içeren).Ben Enver bilmem galip bilmem bildiğimi yaparım ve yaptım uzun zamandır iyi kazanıyorum şükür. Son olarak Fiyat odaklı düşüneceksek daha çok söylenecek konuşulacak hisse var ki bana göre beklenti bitmeden benim hiç bir şirketle işim bitmez. Size bol kazançlar dilerim...

Syn hesse yle ayni kafadayiz bende cok trade ettim ama son olarak kafamda ki rakama kadar beklerim
    Çünkü;
    Butun isbankasi istraklerinde op var aşikar bu
    Ama en sığ olani ve en erken baslayanlardan birinde olmakla hedefi yüksek tutmak mantigima yatıyor hayırlı si bekleyip göreceğiz
     Alıntı Originally Posted by Hesse Yazıyı Oku
    Eyvallah karar sizin tabiki benim ki de bir latife. Benim daha işim bitmedi dediğim gibi kalan lotlarım için maliyetim eksi satmam kafamda bir hesap var onu sonuna kadar kovalayacam beni bağlar tabiki. Pisada bir çok dümen dönüyor bunlrı yenmenin tek yolu sabır ve tabiki strateji( bilgi ve tecrübe içeren).Ben Enver bilmem galip bilmem bildiğimi yaparım ve yaptım uzun zamandır iyi kazanıyorum şükür. Son olarak Fiyat odaklı düşüneceksek daha çok söylenecek konuşulacak hisse var ki bana göre beklenti bitmeden benim hiç bir şirketle işim bitmez. Size bol kazançlar dilerim...
    Redmi Note 9S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by LittleB00S Yazıyı Oku
    Syn hesse yle ayni kafadayiz bende cok trade ettim ama son olarak kafamda ki rakama kadar beklerim
    Çünkü;
    Ama en sığ olani ve en erken baslayanlardan birinde olmakla hedefi yüksek tutmak mantigima yatıyor hayırlı si bekleyip göreceğiz

Kafa kafaya verdiniz adama pandik atacaksınız yani..
    Göz olanı akıl olacagı görür..

5.  Alıntı Originally Posted by AUDİ+ Yazıyı Oku
    Kafa kafaya verdiniz adama pandik atacaksınız yani..
    Yani ben karışmam olduğu gibi bırakıyorum. Herkesin tuttuğu kendine 😁🤣

6.  Alıntı Originally Posted by LittleB00S Yazıyı Oku
    Çünkü;

İş grubumda en beğendiğim bu değil orası kesin ama en küçüğü bu büyümesi lazım. Bir de favorim ismen var onu da alım için kovalıyorum

Alıntı Originally Posted by Hesse Yazıyı Oku
    Yani ben karışmam olduğu gibi bırakıyorum. Herkesin tuttuğu kendine ����
    Ben daha yükselmez demiyorum yanlış anlaşılmasın yükselebilir ben bir gariban yatırımcı olarak adamdan hatırı sayılır bir meblağ alarak ayrıldım hissede eski olanlar benim yazı yazmadığım için tanımayabilir aldığım hisseden ayrıldığımda yazarim kalabalık sevmem fazla
    Göz olanı akıl olacagı görür..

8.  Alıntı Originally Posted by AUDİ+ Yazıyı Oku
    Ben daha yükselmez demiyorum yanlış anlaşılmasın yükselebilir ben bir gariban yatırımcı olarak adamdan hatırı sayılır bir meblağ alarak ayrıldım hissede eski olanlar benim yazı yazmadığım için tanımayabilir aldığım hisseden ayrıldığımda yazarim kalabalık sevmem fazla
    Sizi taa Ihmad'dan hatırlarım hocam, burnunuz iyi koku alır, tebrikler, bol kazançlar.

Sayfa 941/967 İlkİlk ... 441841891931939940941942943951 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •