Sayfa 912/967 İlkİlk ... 412812862902910911912913914922962 ... SonSon
Arama sonucu : 7729 madde; 7,289 - 7,296 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

2. 18 şubatta yazmışım bunu fiyat 5.5 civarıydı sanırım.
     Alıntı Originally Posted by zhero Yazıyı Oku
    Ben 3 görse şaşırmam. İşi bitti attı kenara

ALP-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu hissenin tahta yapıcısı çok insafsız. Hisseye girenlerin dikkatli olması lazım dediğimizde tepki alıyoruz. Ama gerçek acıtır. Satışı gerçekleşecek 2/3 firma olduğu bilinirken genel kurul yapılıyor sonra 24 milyonluk satış 1 hafta sonra gerçekleşip kar yansıtılmıyor. Sırf 3 kuruş temettü vermemek için. Borsada çok ahlaksızlık dönüyor ama burası tam tez konusu.

4.  Alıntı Originally Posted by zhero Yazıyı Oku
    Bu hissenin tahta yapıcısı çok insafsız. Hisseye girenlerin dikkatli olması lazım dediğimizde tepki alıyoruz. Ama gerçek acıtır. Satışı gerçekleşecek 2/3 firma olduğu bilinirken genel kurul yapılıyor sonra 24 milyonluk satış 1 hafta sonra gerçekleşip kar yansıtılmıyor. Sırf 3 kuruş temettü vermemek için. Borsada çok ahlaksızlık dönüyor ama burası tam tez konusu.

Hissedarlar bence Burcu hanımı arayarak şikayetlerini ve taleplerini bildirerek en azından bir baskı oluşturulabilir. Ben şahsen aradım ve ilettim.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    sayın hesse
    uzun vadeci adam ekran izlemez burcu hanımı aradıysan ne olacak evet sizi anlıyorum der telefonu kapatır çayını karıştırır akşamda evine gider siz uzun vade yatırım yaptınız küçük fiyat hareketleri bunlar hemen endişeye kapılmayın..ve unutmayın burada acı çekmeden para kazanılmaz...
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

6.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Sayın Cefaks, son takas dağılımını bütünüyle paylaşırsanız çok makbule geçer, ciddi yabancı çıkışı var bitmek üzere sanırım onu görelim.

Teşekkürler.

7. Aracı kurum dağılımı 10 mart 2020

son hafta takaslar, sanırım bugün dahil değil.

8. İsyat 2 lira hedef veriyor. Soygun yeri olarak tarihe geçecek bir hisse. Bakalım 1.5 liraları ne zaman görecek. Çok ocak batırdı. Yönetimin umrumda değil.

Sayfa 912/967 İlkİlk ... 412812862902910911912913914922962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •