Sayfa 856/967 İlkİlk ... 356756806846854855856857858866906956 ... SonSon
Arama sonucu : 7729 madde; 6,841 - 6,848 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

İş bankasının bir kağıtı olacaksın arkanda finas desteğin var profesyoneller var buna karşın hisse performansın yerlerde çokk garip değil mi forumu şöyle bir geriye doğru bir okudum her giren yatırımcı küfrederek çıkmış. Bunları okuyunca insan bir olumsuzluk hissetmiyor değil ama ben bunlara rağmen aranıza katıldım. Saygılarımla.
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,999
    Her giren boyunun olcusunu alir ve cikar..

Bu hissede yedigim kazik yuzunden SODA gibi bir hisseden bile uzak duruyorum, dusunun artik..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3. Sabır taşı Sn.villagepeople yi bir kez daha anıyorum. Borsaya küsmedi ise eninde sonunda burayı okuyacaktır. Selamlar hocam!

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    [QUOTE=marinsea;3865485]İş bankasının bir kağıtı olacaksın arkanda finas desteğin var profesyoneller var buna karşın hisse performansın yerlerde çokk garip değil mi forumu şöyle bir geriye doğru bir okudum her giren yatırımcı küfrederek çıkmış. Bunları okuyunca insan bir olumsuzluk hissetmiyor değil ama ben bunlara rağmen aranıza katıldım. Saygılarımla.[/QUO

Bataklığa hoş geldin.
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Her giren boyunun olcusunu alir ve cikar..

Bu hissede yedigim kazik yuzunden SODA gibi bir hisseden bile uzak duruyorum, dusunun artik..

Syg,
    [QUOTE=brokers;3865782]
     Alıntı Originally Posted by marinsea Yazıyı Oku
    İş bankasının bir kağıtı olacaksın arkanda finas desteğin var profesyoneller var buna karşın hisse performansın yerlerde çokk garip değil mi forumu şöyle bir geriye doğru bir okudum her giren yatırımcı küfrederek çıkmış. Bunları okuyunca insan bir olumsuzluk hissetmiyor değil ama ben bunlara rağmen aranıza katıldım. Saygılarımla.[/QUO

Bataklığa hoş geldin.
    Tüm herkese iyi niyetiniz için teşekkür ederim. Kaderimiz ne derse onu yaşarsın. Saygılarımla.
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

6. Uzun bir aradan sonra iyi bir alıcı takas olmuş bugün. Yapı Kredi 620 bin almış. Credit Suisse 118 bin ve yatırım finansman 227 bin almış. İlk 5 aracı kurum 342 bin artıda. Yarın güzel bir yükseliş olmalı. 2.81 gecilirse daha yukarılara gider. Sanki bu sefer çok hızlı hareket olmayacak. Daha yavaş ve daha uzun süreli...

SM-M105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. ben 1.5 yıl önce bu kagıdı ismen ile aynı fiyatla degiştim...iyiki degiştirmişim...nalet bi hisse...sn mrtakyol2 size bir ipucu verim....bu brokes profil resmi villagepeople profil resmi...haberin olsun....
    psikolojinizin kaldıramayacağı pozisyonlar açmayın...en güzel pozisyon gece yatakta rahatça uyuduğununuz pozisyondur...

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    narkozsuz yapılan ameliyatta acıyı net hissedersin.......
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

Sayfa 856/967 İlkİlk ... 356756806846854855856857858866906956 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •