Sayfa 875/967 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885925 ... SonSon
Arama sonucu : 7730 madde; 6,993 - 7,000 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

2. Doğru dediniz yıllardan beri yazıldı belki ama hareket şimdi başladı. Biz de o yüzden şimdi aldık. Zamanlamamızın doğru olduğunu düşünüyorum. Birinin twitterda yazmasına gerek yok bence. Zaten hareket başladı. Kastınız tavan veya tavan serisi ise bunlar sona doğru olan şeyler. Akım sona doğru hızlanır bu hep böyle oldu. Temeli tamamdı, şimdi tekniği de tamam. Hacmi de tamam , takası da akmaya başladı.
    Hayırlısı olsun diyip izlemeye koyulmalı. Alican Bey, sizin için demiyorum asla siz kötülemediniz ancak kötüleyenleri de anlamak imkansız. Kaçtan aldı ki 3 liradan satamıyor diye düşünüyor insan. 30 dan mı aldı ki kötüleyen tek tuşla basıp satıp çıkamıyor bu hisseden. Bu hissede zaman kaybı yaşamış olabilir kişiler ama kimse maliyet zararı yazmadı. Fırsat maliyeti bile yüksek sayılmaz , hisse prim de yaptı son zamanlarda.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Tam ömür torpüsü kağıt... Adamı tam Hintli dervişler gibi Sabra alistiriyor...

SM-M105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu nasıl bir ızdıraptır hakikaten şöyle %6-7 kapattığı günler olacak mı bu hissenin merak ediyorum tavan falan istemiyorum haaahedefimiz hayallerimizde küçüldü bu hisse yüzünden yaaa sabır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,104
    7 sene tuttum kan kusturdu bana da..

Daha durun yuzunuze osbir de cekecekler..

Bunlar iyi gunleriniz daha...

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

6. Perşembe takasında citibank 400 bin almış. Bugün de yabandı toplam 290 bin almış. Philp, credits, doçe, yatırım finansman... Hepsi almış. Bakalım nereye kadar... Tabi bunlar sahte yabancı da olabilir...

7. Silinmiş yorum

8. Haksızsam haksız deyin bu ne yav çilemiz

Sayfa 875/967 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885925 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •