Sayfa 812/966 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822862912 ... SonSon
Arama sonucu : 7727 madde; 6,489 - 6,496 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1. 3.33 alan birazda o risk alsın benim Yusuf buraya kadar

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2. burdakiler niye datmin olmak için sürekli aldığı sattığı rakamları yazar anlamam yaaa teknik konuş ya temel konuş ya şirketin geleceğinden bahset yada şirketle ilgili bildiğin bir haberi paylaş dün iyiki sattım diyor taban olacak diyor bugün gelmiş 3,11 den aldım ne ayağ taban olacaks NİYE ALDIN ALIP SATTIYSAN BANANE SÜREKLİ ALKIŞLAYALIMMI SENİ OFF MİS NE GÜZEL SÜREKLİ AL SAT YAPIYOR OFFF SÜPER BİZ MALIZ MI DİYELİM
    ytd deli saçmasıdır

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
     Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    3.33 alan birazda o risk alsın benim Yusuf buraya kadar

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kardeş tabanı bekleseydin sen acele etmişsin...
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

4.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    burdakiler niye datmin olmak için sürekli aldığı sattığı rakamları yazar anlamam yaaa teknik konuş ya temel konuş ya şirketin geleceğinden bahset yada şirketle ilgili bildiğin bir haberi paylaş dün iyiki sattım diyor taban olacak diyor bugün gelmiş 3,11 den aldım ne ayağ taban olacaks NİYE ALDIN ALIP SATTIYSAN BANANE SÜREKLİ ALKIŞLAYALIMMI SENİ OFF MİS NE GÜZEL SÜREKLİ AL SAT YAPIYOR OFFF SÜPER BİZ MALIZ MI DİYELİM
    Al benden de o kadar azizim...Bu hisseyi sadece takip ediyorum mevcudumda değil ancak bu kastettiğiniz arkadaş benimde çokca dikkatimi çekiyor değişik topiklerde aynı üslupla.Tuhaf bir tatmin duygusu içerisinde dün hisseyle ilgili yazdığı yoruma teknik bir cevap vermeyi isterdim ancak içerisinde olmadığım hisse topiğinde konuya dahil olup muhatap olmanın lüzumsuz olduğunu düşündüm.belki kendisi de farkedecektir okuyanları sıktığını

5. Tüm dostlara hayırlı cumalar bugün ALLAH rızası için yeni zellandada şehit edilen kardeşlerimize FATİHA okuyalım tüm dostların ALLAH Ü TEALA dualarını kabul etsin

6. Arkadaşlar katılıyorum sizlere hak veriyorum kusra bakmayın sadece sinireden spekler var tahtada o yüzden kanemicilere hitaben yazılmıştır.Teknik olarak 3,70 ikili tepe var arkadaşlar dikkatli olun derim benden bu kadar
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

7. Saatlik ikili tepe günlük gevşeme meyilli haftalık absürt hâl içinde, ya iki tepe mepe demeyecek kırıp geçirecek yada hafta lik ve günlük te az gevşeyecek çok gevşer se biraz fazla bekletir ....iki gün dür dağıtilan malların çoğu yandaş kurumlara devredildi burada stop derler çakarlar mi, bişe demek zor ama ky dikkat, cokda hevesli olmayin nasip ten öte köy yok maalesef

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 812/966 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822862912 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •