Sayfa 689/967 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon
Arama sonucu : 7729 madde; 5,505 - 5,512 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

Alıntı Originally Posted by karadereli53 Yazıyı Oku
    sistemliyimdir..ne gidene atlarım nede düşenden korkarım..merak etme sattıklarımı yerine koyamadım )giderse elde kalan düşerse bereketli bir alış verişti der geçerim ) fazla hırpalama kendini sevgili beygeorge..
    pramit yapıyorum genelikle.

tek bir hisseye bağımlı değilim. son 3 senedir çok faydasını gördüm. belirlediğim hisselerde biri gelmez ise oltaya biri mutlaka geliyor. ;)

sistemli olunca kafa rahat.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    pramit yapıyorum genelikle.

tek bir hisseye bağımlı değilim. son 3 senedir çok faydasını gördüm. belirlediğim hisselerde biri gelmez ise oltaya biri mutlaka geliyor. ;)

sistemli olunca kafa rahat.
    Duygusal bakinca cok firsat kacirdim ..dediginiz gibi sistemli olunca kafa rahat
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

Alıntı Originally Posted by karadereli53 Yazıyı Oku
    Duygusal bakinca cok firsat kacirdim ..dediginiz gibi sistemli olunca kafa rahat
    önemli olan hatalardan ders çıkarmak. ve tekrarlamamak

sonrası geliyor çorap söküğü gibi.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

4. Günlük pasta ve haftalık takas atabilecek var mı acaba? Teşekkürler

5. birazdan atıcam hata verdı resım atma sayfası.......
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

6. Önümüzdeki hafta çok güzel olabilir. YTD

7.  Alıntı Originally Posted by Eliminator Yazıyı Oku
    Önümüzdeki hafta çok güzel olabilir. YTD
    Sebep?

ALP-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bence son yükseliş 3.dalganın başlangıcıydı.1.dalga x 1.618 ve 1.dalga x 2,618 ihtimalleri yatay dirençlerdir.Eğer operasyon devam edecekse buraları görmemiz gerekir diye düşünüyorum.Vbts adese ve ittfh için de gelmişti ama para varsa açık ve kredili olmadan da 2 katına çıkardılar.Oyuncunun kalitesi,cebindeki paraya ve hedefine bağlı. 2,60 geçilirse 3.dalga onaylanır ve katılmaya hevesli daha çok oyuncu gelecektir.

Herzaman düşüncelerim beni bağlar,stop seviyeniz de sizi bağlar

Sayfa 689/967 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •