Sayfa 407/435 İlkİlk ... 307357397405406407408409417 ... SonSon
Arama sonucu : 3473 madde; 3,249 - 3,256 arası.

Konu: PETKM - Petkim

1. PETKM AYLIK LOGARİTMİK...

son zamanlar gözüme en cazip gelen hisselerden uzun vadeli desteğe gelmiş stop yakın olduğundan girmek için cazip görünüyor emme velakin o kadar bekleyecek sabır varmı bende yok gibi sanırsam

[IMG][/IMG]
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

2.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku

harbiden eşeğin kulağına suyu kaçırdın petkim.
    Fani dünyanın sefası bir kuru kavga imiş, gerçeğiyle insan olmak her şeyden âlâ imiş.

4. Gavur yine win win...Dolar kurunun düşmesi yabancı çıkışını hızlandırıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Amaç; paylaşmak. Paylaşımlarım ; al-sat-tut tavsiyesi olarak algılanmamalıdır.
    Paylaşımları ; Beğenirsen , "forum itibarına ekle " kısmını, beğenmezsen "takip listesinden çıkar " kısmını kullan basit yani .

***ELİOT ÇALIŞMAM PETKİM:5.DALGA İÇİNDEYİZ VE 0,70 $ KIRARSA AŞAĞI 0.45 $ 5 HEDEFİ OLABİLİR ...BİST İN GİDİŞATI VEYA PETKİME ÖZEL POZİTİF HABERLER BELİRLER SONUCU.YTD...
    Son düzenleme : Ogust70; 24-05-2019 saat: 13:33.
    Dikkat;düşünce ve yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir...

6. Gecen gun bir yorum yazdim "Endeks gidici diye" bu silinmiş.

Neden silindiğine anlam veremedim, hisse uçacak kaçacak demedik, endeks dedik!!

Ah petkim ah, ömrümüzü yedin, daha ucuzlamis senetler varken sana gözüm ilismiyor. Pahalisin su durumda benim icin

0.20 pd/dd islem goren endeks kağıtları varken sen cazip gelmiyorsun bana..

Kolay gelsin wiseinvestor ustada selamlar.

Alıntı Originally Posted by ogust70 Yazıyı Oku

***eliot çalışmam petkim:5.dalga içindeyiz ve 0,70 $ kırarsa aşağı 0.45 $ 5 hedefi olabilir ...bist in gidişatı veya petkime özel pozitif haberler belirler sonucu.ytd...
    *****5.dalga hedefleri :0.88 $( baya oyalanmıştı grafiğe bak)-0.71$(şimdi burda da oyalandı ama?)-0.45 $ (son 5. dalga %2.61 hedefidir petkimin, bakalım) ,...ytd.
    Son düzenleme : Ogust70; 24-05-2019 saat: 14:22.
    Dikkat;düşünce ve yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir...

8.  Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Gecen gun bir yorum yazdim "Endeks gidici diye" bu silinmiş.

Neden silindiğine anlam veremedim, hisse uçacak kaçacak demedik, endeks dedik!!

Ah petkim ah, ömrümüzü yedin, daha ucuzlamis senetler varken sana gözüm ilismiyor. Pahalisin su durumda benim icin

0.20 pd/dd islem goren endeks kağıtları varken sen cazip gelmiyorsun bana..

Kolay gelsin wiseinvestor ustada selamlar.
    Gerçekten de ömrumuzu yedi Osisa dostum. Memlekette petkim olmasa, siyasi kriz, siyasi kriz olmasa ekonomik kriz, o da mı olmadı, Suriye krizi s-400 krizi derken nefes bile alamaz olduk. Bizim gibi borsada kalan don kişot gibi bir avuç adamın bir tahtası eksik sanırım, akıllı adam işi değil yaptığımız. Rafineri ortaya çıkana kadar bekleyelim dedik yine çıkmayan kriz kalmadı.

Cds 500 üzerine vardı, artık ne olacaksa olsun bakalım, ama iyi ama kötü bir tarafa doğru kırılacak bu iş artık belli oldu.
    “invest only if you would be comfortable owning a stock, even if you had no way of knowing its daily share price.” ― Benjamin Graham

Sayfa 407/435 İlkİlk ... 307357397405406407408409417 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •