Sayfa 551/551 İlkİlk ... 51451501541549550551
Arama sonucu : 4403 madde; 4,401 - 4,403 arası.

Konu: PETKM - Petkim

1. 3.10lara gelirse yüklü almayi düşünüyorum.bekliyorum bakalim

2. Petkim enkazının altında kaldık, geçmiş olsun hepimize. Burada kaç sene dedik bunların ne menem bir yönetim olduğunu, bulut dostum, denizebakan vardı bir de kulakları çınlasın eleştirel bakabilen. Ne gazmanlar geldi geçti, biz dedikçe gelip hakaret eden edepsizler. Utanıyorlar mıdır şimdi, hiç sanmam, yarın 3,5 olsun bakın nasıl uçtu kaçtı diye yüzsüz bir şekilde gelirler gene, bu devran hep aynı döner durur.
    Neyse ki sadece bu rezile bel bağlamadık, adını duydukça midem bulanıyor, tüpraş yüzümüzü güldürdü en azından.
    “invest only if you would be comfortable owning a stock, even if you had no way of knowing its daily share price.” ― Benjamin Graham

3. Işık ökte nin yanlış hatırlamıyorsam 1 ay önce blomberg de küresel piyasalarda pgsus hareketli iken dalga geçerek nasdag daki tahtaları geçti diyordu.Bakın teb in model portföyüne 119.000 fiyat öngörmüş.
    Aynı hikaye aynı kişi 2017 de kozaa grubu aynı bugunkü gibi hareketli aynı programda aynı küçümseme , aynı dalga bakıyorsun şimdi kozalak diyor her programda.
    Sonuç olarak bu adamlar bu piyasada treda ediyor , senelerdir uzun vade konuşulur ama bu adamlar treda eder.Çünkü malı taşıyacak adam gerekli borsada.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!

Sayfa 551/551 İlkİlk ... 51451501541549550551

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •