Sayfa 649/668 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659 ... SonSon
Arama sonucu : 5340 madde; 5,185 - 5,192 arası.

Konu: PETKM - Petkim

1.  Alıntı Originally Posted by bulut1-53 Yazıyı Oku

Şimdi petkm sakinleri arda maho da lotlar havada uçuşur , ama duruş yoktur .
    Şimdi yukardaki hacim,piyasa oyuncusu,yabancısı,bıyıklısı, bademler derken herkez bu ana makinada .
    1 sene önce 7 lerden kalktığında yine bu topikte yorumlamıştım 10.55 fiyat vermiştik 10.15 den ilk raund bitti mavi ortalama kalktığından beri destek olarak hep çalışmış sonuç olarak 8.50-55 bandı arası çoklu kapanışlar yapmadığı sürece bu zigzag lar endekse trend yaptıracak bu yukarı veya aşağı demek için şuanda erken, haber kaynaklı olma ihtimali yüksek yani gap li .
    Bu ağır abi yürürse hepsi yürür oyun kuralı şimdilik böyle.
     Alıntı Originally Posted by bulut1-53 Yazıyı Oku

Buda yonca kızın ciğer tomokrafisi 9.06 üzeri formasyon çalışırsa 9.50-55 aralığı mevcut.
    Aşağıda 8.81 altı çoklu kapanışlarda bir önceki verdiğimiz bantları beklerim 8.50-55.
    Sakıncalı durum pivot aşağı kafayı dikmiş durumda bu tuzak mı yoksa bizim bilmediğimiz cisim mi 2-3 gün içinde belli olur .
    Bu yüzden indikatörlerin daha fazla bozulmaması için YONCA kızımızı BADEMLERİN istemesi gerek
    Onlar istedimi bizde gelin arabasının peşine takılacaz MAHO konvoyun gerisinde olsun paraları pardon lotları havada uçuşuyor
     Alıntı Originally Posted by bulut1-53 Yazıyı Oku

çocuk adam hariç ortaya yazıyorum , o borsayı yalamış yutmuş , 2 sene önce %15 vurmuş petkm den bir haftadır dinledik durduk.
    MAHO cuk göstere göster TOBO çizdiriyor uşaklarına , uygular mı derseniz yonca daki sabah analizimiz çalışırsa yukarı yönlü endeks te bir gaz alma hareketi olabilir mi diye düşünmeden edemedim paylaşım dedim.Omuz ları kırarasa yukarı yönlü 3.70 formasyon hedefi verdiğim teknik formasyon dur oluru verecek olan MAHO cuk dur................................
    28.09.2019 da arkada bu yorumlarımı yapmışık yonca 8.80 lerde MAHO 3.35 lerde .
    Çocuk adam 2 kademede seviniyor , bak bunlar boru değil , sonra ne hocalar çıkıyor şurası burası diyen
    Arkadaşlar cezalı idim bu graflardan ve diğer attığım başka tahta graflarından yararlanan lar bayağı olmuş cvp veremedim .
    Buradan toplu yazalım dedik.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!

2. Bugün bu kadar açığa rağmen iyi kapattı. 3,70 üstüne atmasını beklemek hata olmaz sanırım

3. 10.360.000 açık var 3.64 maliyetleri.

4. buda goy goy yaptıkları bant
    Bu kadar rahat oynuyorlar neden kollar elinde MAHO uşaklarının.

5.  Alıntı Originally Posted by bulut1-53 Yazıyı Oku
    10.360.000 açık var 3.64 maliyetleri.
    Kim satmış peki
    Yarın sert aşağı gelir mi bu acikla

6.  Alıntı Originally Posted by bulut1-53 Yazıyı Oku

buda goy goy yaptıkları bant
    Bu kadar rahat oynuyorlar neden kollar elinde MAHO uşaklarının.
    Bulut yarın ne kadar aşağı gelir
    Yada yukarı gider mi

7.  Alıntı Originally Posted by defans Yazıyı Oku
    Bulut yarın ne kadar aşağı gelir
    Yada yukarı gider mi
    Açık olayına fazla takılmayın ,Gerçek açıkçılar yukardan açığa satıp pozisyon değiştirdiler çoğunluk banka larda , buradaki oluk oluk satışlarda bu yüzden oldu , şuanda dünya ve bizde havuç mevcut endeks le beraber hareket edecektir ,
    Tahta hantal bilinçli yapılıyor , kademelerde 1-2 milyon lotlar havada uçuşuyor.
    Altı dolu lotlar değil karşılıklı işlem diyelim.

8. Yabancı pozisyonunda durum nedir bu hafta?

Sayfa 649/668 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •