Sayfa 525/720 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575625 ... SonSon
Arama sonucu : 5755 madde; 4,193 - 4,200 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by thot10 Yazıyı Oku
    Almanya'ya gelmedik mi daha ))
    Sıkıntı yok sizi almanyaya geldik diye edirnede bırakacağız
    Avcının işi avlanmak değil; avlandığını elinde tutmaktır...
    Yazdıklarım kişisel görüşüm olup; al-sat-tut tavsiyesi içermez!...

2.  Alıntı Originally Posted by HKNKYGS Yazıyı Oku
    Bir an önce gamyonu onar sonra hızlandır yoksa bu gidişle ömrümüz bitecek
    Hocam tahtayı ben yapmıyorum

Alma limitimi çoktan aştım

Beklemekten başka yapabileceğim bir şey yok

Şuan direnç üzerinde

Haftalık ve aylık kapanışı umarım bunun üzerinde yaparız

3. Esaretin Bedeli imbd de birinci siraya yerlesti.

4.  Alıntı Originally Posted by matador35 Yazıyı Oku
    Sıkıntı yok sizi almanyaya geldik diye edirnede bırakacağız

Edirneli bir arkadaşa benzetiyorun profil resmini,Havsalı,üc bej ) memleket neresi matador::

5. Bizim gamyon da eskinin kağnısı gibi hiç gitmeyo bir an önce hizlansada bari emme bi hızlanırsada hiç kimse durduramaz alim allah öyle degilmi matador

Vakıfbank 0.79 a çekti ev kredisi aylık faiz oranını ve yıllık faiz yüzde 10 altına gelmiş oldu. Yarın sıfır evlere bi 15-30bin tl koyar mütahitler, emlakçılar...Bu karar inşaat sektörünün kar marjının da artmasına ve bazı firmaların yeniden inşaata ve yatırıma başlamalarının önünü açabilir. Yarın olmaz ama ev satışları düzenli artış yakaladığında yeniden üretim de başlayacaktır. Umarım çimentolar içinde can suyu görevi görür. Öbür taraftan gecelik faizlerin de 325 puan daha azalmasıyla bazı kişiler borsada gün sonu satmayı bırakıp, kredili malını bir sonraki güne taşımaya başlayabilir ve gün sonu marjlı düşüşler biraz daha azalır. Daha anlaşılır olsun diye şöyle söyleyim; 2 ay önce 70 bin tl kredili mal alıp ertesi güne taşıyan kişiye gecelik kuruma göre biraz oynasa da 73-75TL faiz gelirdi. Şimdi aynı paraya gecelik 52-58 TL gibi bi faiz gelir ve mesela hafta sonu için kötü beklenti yok ise bazı milyon tl ile oynayanlar kredili hisselerine dokunmadan hafta sonuna girmek isteyebilirler...

Gonya için yazıp çizip yürek tüketmeye gerek yok, diyeceğim tek şey, aslan 22 den 32 ye çıktı şu 2 ayda ve yüzde 50 üzerinde primlendi. Pd/dd si 7.50 üzeri olan hisseden bahsediyorum. Gonya ise 2.60 pd/dd ile salağa yatmaya devam ediyor...

7.  Alıntı Originally Posted by mpmpmp Yazıyı Oku
    Vakıfbank 0.79 a çekti ev kredisi aylık faiz oranını ve yıllık faiz yüzde 10 altına gelmiş oldu. Yarın sıfır evlere bi 15-30bin tl koyar mütahitler, emlakçılar...Bu karar inşaat sektörünün kar marjının da artmasına ve bazı firmaların yeniden inşaata ve yatırıma başlamalarının önünü açabilir. Yarın olmaz ama ev satışları düzenli artış yakaladığında yeniden üretim de başlayacaktır. Umarım çimentolar içinde can suyu görevi görür. Öbür taraftan gecelik faizlerin de 325 puan daha azalmasıyla bazı kişiler borsada gün sonu satmayı bırakıp, kredili malını bir sonraki güne taşımaya başlayabilir ve gün sonu marjlı düşüşler biraz daha azalır. Daha anlaşılır olsun diye şöyle söyleyim; 2 ay önce 70 bin tl kredili mal alıp ertesi güne taşıyan kişiye gecelik kuruma göre biraz oynasa da 73-75TL faiz gelirdi. Şimdi aynı paraya gecelik 52-58 TL gibi bi faiz gelir ve mesela hafta sonu için kötü beklenti yok ise bazı milyon tl ile oynayanlar kredili hisselerine dokunmadan hafta sonuna girmek isteyebilirler...

Gonya için yazıp çizip yürek tüketmeye gerek yok, diyeceğim tek şey, aslan 22 den 32 ye çıktı şu 2 ayda ve yüzde 50 üzerinde primlendi. Pd/dd si 7.50 üzeri olan hisseden bahsediyorum. Gonya ise 2.60 pd/dd ile salağa yatmaya devam ediyor...
    Yarın haber düşse de dediğiniz pd dd ye gelse ne güzel olur abi
    Şöyle yüzde 4000 potansiyeli olan hisse pd de si 3 bile değil
    Olacak iş değil bu

8.  Alıntı Originally Posted by thot10 Yazıyı Oku
    Edirneli bir arkadaşa benzetiyorun profil resmini,Havsalı,üc bej ) memleket neresi matador::
    Baba tarafından izmirli

Anne tarafından giritli

Makine yüksek mühendisi

İşletme yönetim uzmanı

Bir vatandaşım ben

Merak eden arkadaşlar

Spek filan değilim

Anlattıklarım üniversitedeki öğrenciliğimden beri

15 yıldır takip ettiğim borsa tecrübemden...

Sayfa 525/720 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575625 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •