Sayfa 11/62 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon
Arama sonucu : 492 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Tek A$K FENERBAHÇE

Fenerbahçe Beko’da sakatlıkları bulunan Vesely , Sloukas ve Lauvergne Milano deplasmanına götürülmedi . Guduric’in oynayıp oynamayacağına maç saatinde karar verilecek

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Fenerbahçe, hazırlık maçında Eskişehirspor'u 4-0 mağlup etti

34' Jailson
    55' Roberto Soldado
    69' İsmail Köybaşı
    75' İsmail Köybaşı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Tek A$K FENERBAHÇE

Fenerbahçe Beko Sloukas , Jan Vesely ve Lauvergne‘in olmadığı macta Playoff icin kazanmak zorunda olan Olimpia Milano’yu deplasmanda 104-90 kazanarak normal sezonu lider bitirmeyi garantiledi .

Dixon’in müthiş oyunu Kalinic’in harika desteğiyle macı kazandık . Müthiş keyifli bir macti, tebrikler !

Olympia Milano 90 Fenerbahçe Beko 104

Zalgris Kaunas , Real Madrid’i deplasmanda 93-86 yenerek son 8 macinda 7 galibiyet alip mucize bir şekilde 8. Olarak Euroleague ‘de Fenerbahçe Beko ile eşleşmiş oldu .

Cuma günkü maclara gerek kalmadan Playoff eşleşmeleri belli oldu .

Fenerbahçe Beko - Zalgris Kaunas
    CSKA - Baskonia
    Real Madrid - Panathinaikos
    Anadolu Efes - Barcelona

Bu eşleşmelerle Final Four eşleşmeleride belli olmuş oldu

Final Four yari finalinde ;

Fenerbahçe Beko - Zalgris Kaunas serisinin Galibiyle Anadolu Efes - Barcelona serisinin Galibi

CSKA - Baskonia serisinin Galibi Real Madrid - Panathinaikos serisinin Galibiyle karşı karşıya gelecek .

Tek A$K FENERBAHÇE

Fenerbahçe Beko Sloukas ‘in son saniyede attığı 3 sayılık basketiyle Maccabi Fox ‘u 78 - 75 yendi

Fenerbahçe Beko Euroleague ‘de bu sezon oynadığı hiç bir macı kaybetmeden normal sezonu tamamladı

6. rekorla bitirdi sezonu tebrikler FENERBAHÇEM

Alıntı Originally Posted by yas3gk Yazıyı Oku
    rekorla bitirdi sezonu tebrikler FENERBAHÇEM

Galatasaray'da Luyindama ve Marcao haftaya bizimle oynanacak maçta olmayacak. Fatih Terim hafta içi kupa maçında da bugün oynanan maçta da bu ceza olayını çok üsteledi bu yüzden yarın Ankaragücü ile oynayacağımız maçta oyuncularımız dikkatli olması lazım haftaya cezalı olmadan maçı tamamlamamız önemli. Bu ara sonrası yarın Ankaragücü'nü yenersek haftaya gs maçı çok daha özel olur.

Sayfa 11/62 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •