Sayfa 14/62 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
Arama sonucu : 492 madde; 105 - 112 arası.

Konu: Tek A$K FENERBAHÇE

Euroleague Final Four'a ilk yükselen takım Real Madrid oldu.

Final Four Eşleşmeleri : Zalgris - Fenerbahçe serisi galibi / Barcelona - Anadolu Efes serisi Galibi
    :Baskonia- CSKA serisi galibi - Real Madrid

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Voleybol Bayanlar / Galatasaray HDI Sigorta 0-3 Fenerbahçe Opet

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Fenerbahçe Beko playoff serisi 4. maçında deplasmanda Zalgris Kaunas'ı 99-82 yenerek seride durumu 3-1'e getirdi ve üst üste 5. kez Final Four oynama hakkını elde etti.

Final Four Eşleşmeleri :
    Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes / Barcelona serisinin galibi
    Real Madrid - CSKA / Baskonia serisinin galibi

Final Four pozumuz :

5. tebrikler FENERİME

hep burada olmak ayrı bir güzel....

Neden başarı var belli oluyor ..

https://twitter.com/hizlihucum/statu...665417731?s=21

Ali Koç: "Burada en son sizle şubat ayında buluştuğumuzda tarihin en kötü ilk devresini geçirdiğimizi ifade etmiştim. Tüm sorumluluğun bizde olduğunu söylemiştim. İkinci yarının daha iyi geçecceğini ve 5 de nokta atışı transfer yaptığımızı söylemiştim."

Koç: "İlk yarıya göre daha iyi bir puan topladığımızı söyleyebilirim ama bu bir anlam ifade etmiyor. Alanya maçına kadar Fenerbahçe'yi yenmek zordu ama bu maçtan sonra bunları söylüyorum. İkinci yarı için hedefimiz biraz daha rahatlayıp, gençlerimizi kullanmaktı."

Koç: "Tarihe kötü bir şekilde geçmek istemiyorsanız top sizde dedik. Sahamızda da bu akşam Trabzonspor'u konuk ediyoruz, umarım iyiye gidiş bu maçla birlikte başlar."

Koç: "Önemli olan önümüzdeki sezonun daha iyi yapılması ve mücadeleci bir takımı önümüzdeki aylarda kurmak. Bunun için görüşmeler yapılıyor, pozisyonlar belirlendi. Hocamızın tercihi doğrusunda iki-üç pozisyonda oynayabilecek oyuncular belirlendi."

Koç: "Tabii bu konuda önümüzdeki en büyük engel finansal fair play. Erkek basketbolda bir kez daha Final Four'dayız, üst üste 5. kez Final Four'a giden 2. takımız. Zor bir Zalgiris deplasmanından geldik. Ciddi sakatlıklarımız da oldu."

Koç: "Her şeye rağmen Obradovic şapkadan tavşan çıkarmaya devam ediyor. Umarım İspanya'dan kupayı getiririz ama Efes'i de tebrik etmek istiyorum. Umarım, ilk kez iki Türk takımı Final Four'da yer alır

Koç: "Üzülerek görüyorum ki son dönemde 3 Temmuz davasıyla ilgilenmiyormuşuz gibi bir algı yaratılmaya çalışılıyor. Biz bu konuda tribünlere oynamadan, konuyu kimsenin gözüne sokmadan hukuki olarak gelişmeleri sürdürüyoruz

Koç: "İki dava da yavaş devam ediyor. Son haftalarda yaşanan gelişmelerin ardından aldığımız bilgilere göre, kumpas davasının 2019 sonuna kadar sonuçlanacağı yönünde geri bildirimler var."

Koç: "Benim en önemli aday olma sebebim, ekonomik özgürlüğümüzün tehlikede olmasıydı. Bunu gittiğim her yere ifade ettim. Bu işin içerisinden nasıl çıkabileceğimizi söyledik. Fener Ol kampanyasının geleceğini 2018 yılından bu yana ifade etmekteyim

Koç: "Bu kampanya uzun süredir düşünülmüş bir çalışmanın ürünü. Fenerbahçe'nin geleceği için atılmış sadece bir adım. En büyük adım değil, sadece bir adım."

Koç: "Finansal sağlığımızın bozuk olduğunu zaten biliyorduk, onun için yola çıktık. Göreve başladıktan sonra beklediğimizden daha da dar bir tabloyla karşı karşıya kaldık. Bazı kesimler bizi enkaz edebiyatı yapmakla suçluyorlar. Bizim görevimiz olanı olduğu gibi size aktarmak."

Koç: "Geldiğimiz noktada üzülerek görüyorum ki bazı kesimler bilinçli olarak kulübümüzün içinde bulunduğu durumun ciddiyetini hafife alıyorlar. Daha şeffaf bir şekilde anlatmamız gerektiğini üzülerek görüyorum. Dışardan asıp kesmek, ahkam kesmek gayet kolay."

Sayfa 14/62 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •