Sayfa 15/62 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon
Arama sonucu : 492 madde; 113 - 120 arası.

Konu: Tek A$K FENERBAHÇE

Koç: "Bu gidişatı en azından düzlüğe çevirmek için dört ayaklı bir stratejimiz vardı. Hemen, acilen bazı tedbirlere ve sıcak para girişine ihtiyacımız vardı. İkinci adım Fener Ol kampanyası, üçüncü adım ise 2 ya da 3 kere Şampiyonlar Ligi'ne katılıp gelir elde edebilmek."

Koç: "Dördüncü adım ise alt yapımızdan oyuncu yetiştirerek futbolcu üretmek, yaratmak ve bu kültürü geliştirmek. Bunları söylemesi kolay, gerçekleştirmesi değil. 1. adım kolay. Türkiye'de eşi görülmemiş bir hibe yapıldı, sermaye artırımı yapıldı."

Koç: "Mart ayından sonrasını göremiyoruz dedik, nitekim öyle de oldu. Sağladığımız sıcak paranın bir kısmı eski borçlara gitti. 42 milyon euro geçmiş dönemden kalan eski yükümlülüklere gitmek zorunda kaldı. Keşke buraya gelip, bizim söylediklerimizin doğru olmadığını söyleseler."

Koç: "Fener Ol projesi futbol takımı kötüye gidiyor diye acele alınmış bir karar değil. Bu büyük bir projenin adımı. Bu önceden belirlenmiş, tasarlanmış, binlerce gönüllünün sahiplendiği bir kampanyadır. Buna teşebbüs, cesaret etmememiz gerekirdi."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ali Koç: Her ay 75-100 milyon TL açığımız var.

Ali Koç: İsmini vermeyeceğim bir Galatasaraylı, 'Fener Ol' kampanyasına 500 bin TL bağış yaptı.

Ali Koç: Kampanyanın 22. günündeyiz. Miktar olarak rakam vermeyeceğim. 12-13 Mayıs gecesi iftar - sahur arası bizim için çok özel bir evre olacak. Bugüne kadar yapılan tüm kampanyaları toplayın, bizim kampanyamız kat-kat üstte.

Ali Koç: Ancak daha çok gidecek yolumuz var. Bizim için ve UEFA için katılım sayısı çok önemli. 500 bin kişiye varmak üzereyiz. Sizlerden ricam; FenerOl kampanyasına katkı sağlamanız. Bir karınca ordusu gibi çalışmalıyız.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

İlk yeri ne yaptık ne oynadık anlamadım ..

Gerçekten eziyet çekiyorum..

Fenerbahçe 1 Trabzonspor 1 MS

14 -Fenerbahçe 30 Maç 34 Puan
    15- Göztepe 30 Maç 30 Puan
    16- Erzurumspor 30 Maç 29 Puan
    17- Bursaspor 29 Maç 29 Puan
    18- Akhisarspor 29 Maç 24 Puan

Kalan Maçlar :
    30. Hafta Bursaspor - Akhisarspor

31. Hafta Kasımpaşa - Fenerbahçe
    31. Hafta Erzurumspor - Bursaspor
    31. Hafta Göztepe - Antalyaspor
    31. Hafta Akhisarspor- Evkur Yeni Malatya

32. Hafta Fenerbahçe - Akhisarspor
    32. Hafta Göztepe - Sivasspor
    32. Hafta Evkur Yeni Malatya - Erzurumspor
    32. Hafta Antalyaspor - Bursaspor

33. Hafta Erzurumspor - Fenerbahçe
    33. Hafta Bursaspor - Göztepe
    33. Hafta Akhisarspor - Kayserispor

34. Hafta Fenerbahçe - Antalyaspor
    34. Hafta Kayserispor - Erzurumspor
    34. Hafta Konyaspor - Akhisarspor
    34. Hafta Malatyaspor - Bursaspor

Fenerbahçe , 2005'den bu yana Trabzonspor- Galatasaray ve Beşiktaş ile Kadıköy'de oynadığı 47 maçtır kaybetmiyor

Volkan Demirel: "Biz kendi derdimize düşmüş bir takımız şu anda. Kimse bize dil uzatamaz. Trabzonspor'un analizcisi midir, çevirmeni midir nedir, bana içeride bir şeyler söyledi. Kendisi gelsin benden özür dilesin ya da ben otobüse gider özür dilettiririm. Herkes haddini bilsin."

Demirel: "O doğduğundan beri biz burada yenilmiyoruz. Herkes haddini bilecek."

Kaptan Melih Mahmutoğlu üç yıl daha Fenerbahçe Beko’da!

Fenerbahçe Beko 70 Banvit 78 MS

Bu yenilgiyle ligde iç sahada 72 maç sonra sahadan yenik ayrıldı.

Sayfa 15/62 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •