Sayfa 2/62 İlkİlk 12341252 ... SonSon
Arama sonucu : 492 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Tek A$K FENERBAHÇE

Şahıslar geçicidir asıl olan FENERBAHCEDİR

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sonra dedimki iyi ki Fenerbahçeliyim !

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Sonra dedimki iyi ki Fenerbahçeliyim !
    en güzeli de o zaten,bu arada eziklerin hocasının istifa edeceği söyleniyor..

Alıntı Originally Posted by yas3gk Yazıyı Oku
    en güzeli de o zaten,bu arada eziklerin hocasının istifa edeceği söyleniyor..
    Senol Güneş’in ne kadar kötü bir hoca olduğunu 2. Yari herkes anlamıştır ..

Sadık’ın attığı gole VAR tavsiyesi veren Cüneyt Çakır seni unuttuk sanma .. Nasıl VAR’a gönderirsin hakemi o pozisyonda ?

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Sadık’ın attığı gole VAR tavsiyesi veren Cüneyt Çakır seni unuttuk sanma .. Nasıl VAR’a gönderirsin hakemi o pozisyonda ?

hep şunu söylemişimdir,oyununu oynayacaksın hakemi de yeneceksin,bu maç bugün ülkenin yarısının içine etmiştir,anlamı çok büyük olmuştur...

Sayfa 2/62 İlkİlk 12341252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •