Sayfa 21/62 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon
Arama sonucu : 492 madde; 161 - 168 arası.

Konu: Tek A$K FENERBAHÇE

Fenerbahçe, Aleksandar Kolarov'la 2+1 yıllık anlaşma sağladı. (A Spor)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Fenerbahçe Beko 82 Anadolu Efes 73 MS

Böylece final serisi 2-2’ye geliyor . Bundan sonraki maç Anadolu Efes’in sahasında olacak .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Fenerbahçe Başkan vekili : Semih Özsoy: Dün akşam yaşananlar insanlık adına üzücüydü.

Semih Özsoy: Travma riski ile karşı karşıya kalan oyuncumuz ambulans ile hastaneye götürülmemiştir

Semih Özsoy: Anadolu Efes'in arsızlığı sermaye edinmiş koçunun ardı arkası kesilmeyen tavırları, Türkiye Basketbol Federasyonu'nun burada gerekli cezaları vermemesi ve bugün gelinen yer.

Semih Özsoy: Anadolu Efes'in başantrenörü; Ali Koç'a azmettirici dedi ve TBF buna hiçbir şey yapmadı, yapanın yanına kâr kaldı. Bu zâtın, Kızılyıldız ile büyük Karşıyaka camiası ile sorunları var.

Semih Özsoy: Sporda görmediğimiz her şeyi bu zat ile gördük. Polis şapkası mı dersiniz, kurşun geçirmez yelek mi dersiniz... En son da kulaklıkla sahaya çıktı.

Fenerbahçe Beko taraftarının Anadolu Efes deplasmanına gidememe cezası TBF Tahkim Kurulu tarafından ertelendi

Duhul
    Sep 2017
    İkamet
    Somewhere in time...
    Gönderi
    2,437
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Fenerbahçe Beko taraftarının Anadolu Efes deplasmanına gidememe cezası TBF Tahkim Kurulu tarafından ertelendi
    Türkçesi...YEMEDİ...

Ulan alın gelin şu kupayı,bu köpeklere eğdirmeyin başımızı...
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!

Son iddia oranları :

Duhul
    Sep 2017
    İkamet
    Somewhere in time...
    Gönderi
    2,437
    Blog Entries
    1
    Melih 4 te 0 başladı...Maalesef.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!

Fenerbahçe Mehmet Topal ile yollarını ayırdı / Milliyet

Sayfa 21/62 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •