Sayfa 3/62 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Arama sonucu : 492 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Tek A$K FENERBAHÇE

Ersun Yanal: "Biz iyi bir takımız. Takım olmak zor bir iş, uzun süreç ister. Takım olmak sahada gerçekleşiyor. Birbirimize tutunmak, desteklemek gerekir çünkü 1 kişinin oynadığı bir oyun değil. Emin olun hiçbir oyuncudan şikayet etme hakkım yok."

Yanal: "Fenerbahçe asla bu sıraların takımı değil ama bir kez içinize korku ve kaygılar girdiğinde bunu yönetmekte zorlanıyorsunuz. Fenerbahçe kafası dik yürüyecek

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Yanal: "Bizim büyüklüğümüz bunu gerektirir. İnanıyoruz, inandık, bugün iyi bir geri dönüş oldu. Oyuncularımın bunu sürdürmesi gerekiyor. Artık hiçbir mazeret uydurmadan önümüze bakıp tüm maçları kazanmalıyız."

Yanal: "Taraftara söylenecek hiçbir şey yok. Taraftar her zaman haklıdır. Onların inandıkları, güvendikleri, tuttukları takım Fenerbahçe. Ruhlarında barındırdıkları Fenerbahçe'yi tarif etmelerine gerek yok, biz bunu çok iyi biliyoruz."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Bu arada Senol Güneş denen adam maç sonrası röportajda gs ve bjk maçlarındaki oyunundan bahsederken Fenerbahçe büyük takımlara karşı iyi oynuyor gibi bir laf etti hadsiz ..

Şenol Güneş: Bizim için 2 puan kayıp, bilmiyorum Fenerbahçe için nedir? Fenerbahçe büyük takımlara karşı iyi motive olabiliyor.

Bu Fenerbahçe kompleksi seni bugün bir kez daha bitirdi ..

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Şenol Güneş: Bizim için 2 puan kayıp, bilmiyorum Fenerbahçe için nedir? Fenerbahçe büyük takımlara karşı iyi motive olabiliyor.

Bu Fenerbahçe kompleksi seni bugün bir kez daha bitirdi ..
    onun kuyruk acısı 1996 yılından kalmadır,ömrünün sonuna kadar da acıyacak,yapacak bir şey yok acı acıdır.

[sıze=4]sevdamıza kimse engel olamaz..........[/sıze]
    Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur! Mustafa Kemal Atatürk

Sayfa 3/62 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •